Dolar ve Euro arttı mı
Advert
kayseri escort

Dolar ve Euro arttı mı

Yaşanan siyasi ve ekonomik gelişmeler döviz kurlarında değişiklik yaşanmasına neden oldu Peki 27 Ocak 2020 dolar ve euro ne kadar oldu

Dolar ve Euro arttı mı

Son zamanların en yüksek rakamlarını gören dolar ne kadar oldu? 27 Ocak 2020 Pazartesi döviz kurları ne kadar oldu? Dün siyasetin ve ekonominin hareketlenmesiyle dolar ve Euro'da yatay seyrettiği gözlendi. Döviz kurlarındaki dalgalanma dün gün içerisinde devam etti. Çoğunlukla ticarette kullanılan dövizlerin, özellikle dolar ve Euro ne kadar olduğu merak ediliyor. Peki dolar ne kadar oldu? Anlık ve güncel dolar kurları merak ediliyor.           

Dolar bugün piyasalarda 5,94 rakamlarında işlem gördü. Siyasi gelişmelerin döviz kurlarını etkilediği bugünlerde doların 6 rakamına ulaşıp ulaşmayacağı merak konusu oldu. Özellikle döviz yatırımı yapan vatandaşlar dolardaki son dakika gelişmelerini yakından takip ediyor. Dış politikada yaşanan gelişmelerinden doğrudan etkilenen dolar, son dönemde yaşanan belirsizlikler ile pek çok analiste güven vermeyen bir yatırım aracı olarak görülüyordu.     

Dış politikada yaşanan gelişmeler ve ardından Merkez Bankası'nın bugün açıklayacağı faiz kararları dolar ve euro rakamlarını fazlasıyla etkileyeceği düşünüldü. Yeniden 5.90 sınırını aşan doların düşüşe geçip geçmeyeceği merak konusu oldu.

Euro ise 6,56 seviyesinde seyrediyor.       

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                     

Serbest piyasa da döviz kurları ise şöyle:           

DOLAR           

Alış:5,9417 
Satış:5,9479

EURO             

Alış:6,5585
Satış:6,5624  

dolar euro 1 dolar 1 euro serbest piyasa 27 Ocak 2020 dolar 27 Ocak 2020 euro ekonomi haberleri dolar haberleri euro haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator