Dolar neden arttı (22 Ocak 2020)
Advert
kayseri escort

Dolar neden arttı (22 Ocak 2020)

Son zamanlarda dış politikada yaşanan gelişmeler dolar ve euro rakamlarında değişiklik yaşanmasına neden oldu Peki 22 Ocak 2020 döviz kurları ne kadar oldu

Dolar neden arttı (22 Ocak 2020)

Son zamanların en yüksek rakamlarını gören dolar ne kadar oldu? 22 Ocak 2020 Çarşamba döviz kurları ne kadar oldu? Dün siyasetin ve ekonominin hareketlenmesiyle dolar ve Euro'da yatay seyrettiği gözlendi. Döviz kurlarındaki dalgalanma dün gün içerisinde devam etti. Çoğunlukla ticarette kullanılan dövizlerin, özellikle dolar ve Euro ne kadar olduğu merak ediliyor. Peki dolar ne kadar oldu? Anlık ve güncel dolar kurları merak ediliyor.           

Dolar bugün piyasalarda 5,94 rakamlarında işlem gördü. Siyasi gelişmelerin döviz kurlarını etkilediği bugünlerde doların 6 rakamına ulaşıp ulaşmayacağı merak konusu oldu. Özellikle döviz yatırımı yapan vatandaşlar dolardaki son dakika gelişmelerini yakından takip ediyor. Dış politikada yaşanan gelişmelerinden doğrudan etkilenen dolar, son dönemde yaşanan belirsizlikler ile pek çok analiste güven vermeyen bir yatırım aracı olarak görülüyordu.     

Dış politikada yaşanan gelişmeler ve ardından Merkez Bankası'nın bugün açıklayacağı faiz kararları dolar ve euro rakamlarını fazlasıyla etkileyeceği düşünüldü. Yeniden 5.90 sınırını aşan doların düşüşe geçip geçmeyeceği merak konusu oldu.

Euro ise 6,58 seviyesinde seyrediyor.                                                                                                                         


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serbest piyasa da döviz kurları ise şöyle:           

DOLAR           


Alış:5,9364
Satış:5,9384

EURO           

Alış:6,5806
Satış:6,5850

dolar son dakika dolar euro son dakika euro 1 dolar ne kadar 1 euro ne kadar 22 Ocak 2020 dolar 22 Ocak 2020 euro ekonomi ekonomi haberleri dolar haberleri euro haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator