Dolar neden arttı (13 Şubat 2020)
Advert
kayseri escort

Dolar neden arttı (13 Şubat 2020)

Son zamanlarda yaşanan peş peşe felaketler dolar ve euro rakamlarını da bir hayli etkiledi Peki 13 Şubat 2020 tarihli döviz kurları ne kadar oldu

Dolar neden arttı (13 Şubat 2020)

Son zamanların en yüksek rakamlarını gören dolar ne kadar oldu? 13 Şubat 2020 Perşembe döviz kurları ne kadar oldu? Dün siyasetin ve ekonominin hareketlenmesiyle dolar ve Euro'da yatay seyrettiği gözlendi. Döviz kurlarındaki dalgalanma dün gün içerisinde devam etti. Çoğunlukla ticarette kullanılan dövizlerin, özellikle dolar ve Euro ne kadar olduğu merak ediliyor. Peki dolar ne kadar oldu? Anlık ve güncel dolar kurları merak ediliyor.           

Dolar bugün piyasalarda 6,05 rakamlarında işlem gördü. Siyasi gelişmelerin döviz kurlarını etkilediği bugünlerde doların 6 rakamına ulaşıp ulaşmayacağı merak konusu oldu. Özellikle döviz yatırımı yapan vatandaşlar dolardaki son dakika gelişmelerini yakından takip ediyor. Dış politikada yaşanan gelişmelerinden doğrudan etkilenen dolar, son dönemde yaşanan belirsizlikler ile pek çok analiste güven vermeyen bir yatırım aracı olarak görülüyordu.     

Türkiye'de peş peşe yaşanan felaketler şaşkınlık yaratırken dolar ve euro rakamları ülke şartlarından dolayı yükselişe geçti. Doların 6 TL sınırını geçip geçmeyeceği merak konusu olmuştu. Aynı zamanda euronun 7 TL'yi aşıp aşmayacağı da merak edilmişti.                   

Euro ise 6,55 seviyesinde seyrediyor.       

                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Serbest piyasa da döviz kurları ise şöyle:           

DOLAR           


Alış:6,0482
Satış:6,0509

EURO             

Alış:6,5828
Satış:6,5852
 

dolar euro 1 dolar 1 euro dolar haberleri euro haberleri son dakika dolar son dakika euro 13 Şubat 2020 dolar 13 Şubat 2020 euro ekonomi haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator