Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı
Advert
kayseri escort

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı

TV 8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi son bölümü ile izleyicisiyle buluştu Peki Doğduğun Ev Kaderindir 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı

TV 8 ekranların sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 6. Bölüm ile seyirciyle buluştu. Son bölümün yayınlanmasının ardından 7. Bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak konusu oldu. Son bölümde Zeynep ve Mehdi ailesine yeni bir üye katılır. Kibrit artık onlarla yaşayacaktır. Fakat sırlar açığa çıktığında, hiçbir şey aynı kalmayacaktır. Zeynep ve Mehdi, ilişkilerinde yeni bir yola çıkarlar. Ailelerine yeni birisi katılır ve artık sadece kendileri için değil, Kibrit için de sorumluluk alacaklardır. 

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlanan yeni bölüm ragmanında Mehdi'nin ablası Mehdi'ye şaşırtan bir gerçeği söylüyor. Bu sırada Zeynep konuşulanlara kulak misafiri oluyor. Fragmanın sonunda ortaya çıkan gerçek ise herkesi şoke ediyor. 

Doğduğun Ev Kaderindir Yeni Bölüm Fragmanını İzlemek İçin Tıklayın

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi 6. Bölüm Özeti

Zeynep ve Mehdi, ilişkilerinde yeni bir yola çıkarlar. Artık sadece kendileri için değil, Kibrit için de sorumluluk alacaklardır.

Ailelerine yeni birinin katılacağı haberi, evde bomba etkisi yaratır. Yeni düzeni kurmak, sandıkları kadar kolay olmayacaktır.

Kibrit’in yaşayacağı yeri denetlemek üzere gelen görevlinin karşılaştığı manzara, her şeyi daha da zora sokar. Ardından kopan fırtına, çok sert olur. Zeynep ve Mehdi; birbirlerinden sakladıkları sırlarla, ince bir ipin üzerinde yürüdüklerinden habersizdirler. Sırlar açığa çıktığında, hiçbir şey aynı kalmayacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Konusu Nedir?

Gerçek hayat hikayesinden uyarlanan “Doğduğun Ev Kaderindir”, insanlığın en büyük ve derin sorgulamalarından biri olan “İnsan kaderini değiştirebilir mi?” sorusunun cevabını arıyor. Dizide iki farklı aileye sahip olan Zeynep’in zorlu mücadelesi ve onu koruyup kollayan Mehdi’nin hikayesi ele alınacak.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Nerede Çekiliyor? 

OG medya tarafından yapılan ve TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Doğduğun Evin Kaderindir dizisinin çekimleri İstanbul’da gecekonduların ve eski evleri olduğu mahallelerde başlamıştır.  İstanbullu olanların yakından tanıyacakları Pier Loti mekanları da çekimlerde görülüyor. 

TV 8 Doğduğun Ev Kaderindir Doğduğun Ev Kaderindir 6. bölüm Doğduğun Ev Kaderindir 7. bölüm fragmanı fragman yayınlandı mı Mehdi Zeynep Kibrit sırlar son bölümde neler oldu dizi dizi haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator