DOĞALGAZ'A ZAM
kayseri escort

DOĞALGAZ'A ZAM

EPDK, Türkiye genelinde doğalgaz fiyatlarına yüzde 13,73 ila yüzde 14,97 oranında zam yapıldığı bildirildi

DOĞALGAZ'A ZAM

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) doğalgaz fiyatlarına yüzde 13,73 ila yüzde 14,97 oranında zam yapıldığı bildirildi. Yapılan bu açıklamayla birlikte Ağustos ayına vatandaşlar zamlı girmiş oldu.

Türkiye EPDK'dan doğalgaz zammı için yaptığı açıklamada, Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi'nin ilan ettiği toptan satış fiyatları kapsamında, tüketimi yıllık 300 bin metreküp ve üzerindeki tüketicilerle, Organize Sanayi Bölgeleri ve Sıkıştırılmış Doğal Gaz üretimi amaçlı doğal gaz kullanan tüketiciler için ise ortalama yüzde 13,73 oranında, konut tüketicilerinin de dahil olduğu yıllık 300 bin metreküp ve altı tüketiciler için nihai doğal gaz satış fiyatlarında ortalama yüzde 14,97 oranında zam yapıldığı kaydedildi.  
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından yapılan açıklamada, yeni fiyatların 1 Ağustos 2019 tarihinden itibaren geçerli olduğu bilgisine de yer verildi.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu EPDK doğalgaz zam Türkiye EPDK Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi doğalgaz zam doğalgaz zam ne kadar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator