DİRİLİŞ OSMAN'IN OYUNCU KADROSU BELLİ OLDU - DİRİLİŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLIYOR ?
kayseri escort

DİRİLİŞ OSMAN'IN OYUNCU KADROSU BELLİ OLDU - DİRİLİŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLIYOR ?

Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğinde ekranlarda yer alacak olan Diriliş Osman dizisinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başladı.

DİRİLİŞ OSMAN'IN OYUNCU KADROSU BELLİ OLDU - DİRİLİŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLIYOR ?

Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk günlerini konu alan Diriliş Ertuğrul Dizisi'nin son bulmasının ardından devam niteliğinde çekilee olan yeni dizi Diriliş Osman'ın oyuncu kadorsu belli olamya başladı.

BAŞROL BURAK ÖZÇİVİT'İN:
Diriliş Ertuğrul'da başrollerde oynayan Engin Altan Düzyatan'ın yerini bu kez Diriliş Osman'da Burak Özçivit alacak. Dizide Osman Bey'e hayat verecek olan Burak Özçivit'in partneri de belli oldu. Yakışıklı oyuncunun yardımcısı ve partneri olarak yüzlerce isim arasından yapılan inceleme ve değerlendirmeler sonrasında karar açıklandı.

OYUNCULAR BELLİ OLUYOR:
TRT 1 ekranlarında yayınlanan Halka Dizisi'nde Bahar Berkes karakterine hayat veren Hazal Subaşı olacağı iddia edildi. Hazal Subaşı, doğal güzelliğiyle hayranlarından tam not alırken Diriliş Osman'ın netlik kazanan ikinci başrol oyuncusu olması hayranlarını da sevindirdi.

YENİ İSİMLERDE BELLİ OLUYOR:
Ayrıca dizide rol alacak yardımcı oyuncularında belirlenme çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor. Bazı isimlere götürülen tekliflerin cevap bklediği bilgisine de ulaşıldı.Cast çalışamalarının Temmuz sonuna kadar bitmesi ve dizinin çekimleri için ''kamera'' denilmesi Ağustos ayının ilk haftalarında gerçekleşecek.

DİRİLİŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLIYOR:
Öt yandan en çok merak edilen konuların başında ''Diriliş Osman Dizisi ne zaman başlıyor'' sorusu geliyor. Ağustos ayı içerisinde çekimlerine başlanılacak olan dizinin yeni yayın dönemine yetişmesi ve Eylül sonu Ekim başı gibi ekranlara gelmesi bekleniyor.

HAZAL SUBAŞI KİMDİR? 
1996 yılında İzmir’de dünyaya gelen Hazal Subaşı, Elidor Miss Turkey yarışmasında 2016 yılı finalisti olması ile dikkatleri üerine çekti. Daha sonra mankenlik yapmaya başlayan güzel isim ekranlara ise ''Adını Sen Koy'' dizisiyle geçiş yaptı. Ardından oyunculuk eğitimi de alan Hazal Subaşı, TRT 1'de yayınlanan Halka dizisiyle büyük beğeni topladı. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişliler ve Reklamcılık bölümünde eğitim görmekte olan Hazal Subaşı'nın medeni haliyse bekar olarak devam etmekte.

Diriliş Osman Diriliş Ertuğrul Diriliş Ertuğrul Dizisi Engin Altan Düzyatan Burak Özçivit TRT 1 Halka Dizisi Bahar Berkes Hazal Subaşı Diriliş Osman Dizisi ne zaman başlıyor hazal subaşı kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator