Diphallia nedir? Diphallia kimlerde görülür, Diphallia tedavisi var mıdır

Diphallia nedir? Diphallia kimlerde görülür, Diphallia tedavisi var mıdır

Dünyada nadir görülen rahatsızlıklardan biri olan Diphallia nedir, kimlerde görülür? Diphallia tedavisi var mıdır? Diphallia kimlerde görülüyor? Johannes Jacob Wecker kimdir? İşte ayrıntılar

Diphallia nedir? Diphallia kimlerde görülür, Diphallia tedavisi var mıdır

Dünyada nadir görülen rahatsızlıklardan biri olan Diphallia genellikle erkeklerde bulunan ve ileri derecesinde çift penislilik olarak da adandırılan sağlık problemidir. Diphallia hakındaki  geniş çaplı bilgi haberimizdedir.

Diphallia
Peki diphallia nedir kimlerde görülür tedavisi var mıdır?  Diphalline hastalığı ABD görülmektedir. Diphallia, erkek çocuklarında olan çift penislik hastalığıdır. Bu hastalık nadir rastlanan bir durumdur. Diphallia  omurganın kapanmaması sonucunda ortaya çıkar. Riski de diğer bebeklere oranla daha fazladır. 1609 yılında Johannes Jacob Wecker tarafından keşfedilmiştir.ayrıca bu durum  sadece 1000 kadar vakada görülmüş olmakla   birlikte 5 milyonda bir görülür.

Diphallia Tarihçesi
Diphallia genellikle, çok böbreklilik, omurga, anorektal eşleşme gibi doğuştan olur.Konuya yönelik olarak özel bir haber sitesinde yer alan haberlerden edinilen bilgilere göre diphallia’nın tedavisi yoktur.Bu Çift penislilik ve buna bağlı olarak doğan bebeklerde karmaşık böbrek ve bağırsakSistemleri enfeksiyonları yüzünden ölüm oranı yüksektir. Diphallianin hamileliğin 23. ve 25. günleri arasında ortaya çıktığı düşünülmektedir.

Johannes Jacob Wecker kimdir?
Johannes Jacob Wecker (Basel,1528-1586) İsviçreli doktor aynı zamanda filozoftur. 1566'dan doktora yapmış ve bir kısmı tıp ve Latin olmak üzere tıpla ilgili birçok eser yazmıştır. Birkaç yıl boyunca, yerel üniversitede bir mantık profesörü olarak çalışmış.Şair ve mutfak  yazarı Anna Wecker’in ile evlendi. Johannes Jacob Wecker sihirbazlık suçlamalarında bulunulmuş bunun üzerine Johannes Jacob Basel’le taşınmış. Johannes Jacob Wecker Viyana'ya gömüldü.

diphalline nedir diphalline kimlerde görülür diphalline tedavisi nedir johannes jacob wecker kimdir diphalline tarihçesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500