Dijital Fotoğrafçılık Kursu Açılıyor
kayseri escort

Dijital Fotoğrafçılık Kursu Açılıyor

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, amatör ve profesyoneller için “Dijital Fotoğrafçılık” kursu açılacağını söyledi.

Dijital Fotoğrafçılık Kursu Açılıyor

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesi Meslek ve Sanat Edindirme kurslarında amatör ve profesyoneller için “Dijital Fotoğrafçılık” kursu açılacağını söyledi.

“Dijital Fotoğrafçılık” kursunun haftada iki gün olmak üzere toplam 150 saat dersi olacağını belirten Başkan Mustafa Palancıoğlu “Bu kurs ile fotoğraf makinelerini tanıma, makine ayarları, fotoğrafta ışık ve kompozisyon, farklı mesafelerdeki konuların çekimi bilgisi verilecek. Ayrıca temel resim işleme, fotoğrafta özel alan çalışmaları, bilgisayarda grafik düzenleme ve arşivleme gibi konular da ele alınacak.” dedi.

Bu eğitimi başarıyla tamamlayanların gazetecilik sektöründe, yazılı basın kuruluşlarında, medya kuruluşlarında, haber ajanslarında çalışabileceklerini ifade eden Başkan Palancıoğlu, kurs kapsamında fotoğraf yarışmaları ve şehrin muhtelif yerlerinde fotoğrafçıların pratik kazanmaları için uygulamalı fotoğraf çekimleri de yapılacağını sözlerine ekledi.

son dakika sondakika kayseri son dakika kayseri sondakika kayseri kayseri haberleri Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu Melikgazi Belediyesi Meslek ve Sanat Edindirme kursları Dijital Fotoğrafçılık kursu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator