Devlet Bahçeli 6 Ay Sonra Mecliste
Advert
kayseri escort

Devlet Bahçeli 6 Ay Sonra Mecliste

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, hastalık sürecini atlatmasının ardından yeniden Mecliste grup toplantısına katıldı.

Devlet Bahçeli 6 Ay Sonra Mecliste

MHP Lideri Devlet Bahçeli, yaklaşık olarak 6 aylık bir aranın ardından ilk kez grup toplantısında partililere seslendi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sağlık sorunları başta olmak üzere çeşitli nedenlerle yaklaşık 189 gündür grup toplantısı düzenleyemiyordu. TBMM'ye gelen Devlet Bahçeli'yi kalabalık bir grup partili karşılamasının ardından konuşma yapacağı salona geçti. 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, konuşmasında şu sözlere yer verdi: “Düşmemizi bekleyenler Allah’ın izniyle kurumuş ağaca dönecekler daha çok bekleyeceklerdir. Sahte kurtarıcıların hevesleri kursaklarında kalmaya mahkumdur” 

MHP Genel Başkanı Bahçeli, uzun bir sürenin ardından TBMM’de MHP Grup Toplantısı’nda konuştu. Bahçeli, sağlığına ilişkin olarak, “Derdi veren Allah şifayı da vermiştir. Kader gayrete aşıktır. Düşmemizi bekleyenler Allah’ın izniyle kurumuş ağaca dönecekler daha çok bekleyeceklerdir. Sahte kurtarıcıların hevesleri kursaklarında kalmaya mahkumdur. Eğer yürek yemedilerse eğer meydanı boş zannetmedilerse kurt pençesiyle kendilerine gelip arkalarına bakmadan kuytu yerlere saklanacaklardır. MHP üzerinde hesap yapılmaz. Sağlığım üzerinden spekülasyona yeltenenler kötü temennilerini şifreli mesajlarla servis edenler bilsinler ki biz şer kişilere değil edepli gönüllere bakarız” ifadelerine kullandı.

Devlet Bahçeli Devlet Bahçeli 6 ay sonra 6 ay sonra 6 ay sonra Mecliste MHP Milliyetçi Harekat Partisi TBMM grup taoplantısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator