Demet Akalın 2019 O Ses Türkiye jürisinde

Demet Akalın 2019 O Ses Türkiye jürisinde

TV 8’in sevilen ses programı O Ses Türkiye’ye yeni bir jüri üyesi mi geliyor? Sevilen isim Demet Akalın O Ses Türkiye’de jüri üyesi mi olacak?

Demet Akalın 2019 O Ses Türkiye jürisinde

Bu yıl Hadise, Murat Boz, Athena Gökhan ve Yıldız Tilbe’nin yer aldığı O Ses Türkiye’nin jüri koltuğuna yeni bir isim daha transfer oluyor. O Ses Türkiye' yarışmasının sadık izleyicilerinden Demet Akalın, sosyal medyadan yaptığı yorumlar ile "gelecek yılın jüri koltuğunda oturabilir" iddiasına neden oldu.

Posta Gazetesi'nden Mesut Yar da bu konuya ilişkin "Aranan Heyecan O İsimde mi?" başlıklı bir yazı kaleme aldı. Mesut Yar'ın yazısı şöyle: "Sanırım 'O Ses Türkiye'nin (TV8) en ateşli izleyicisi Demet Akalın. Sosyal medyasında yarışmayla eş zamanlı olarak yorumlarını izliyorum. Elemelerde jüri üyelerinin gönderdiği gençlere çok üzülüyor... Mesela Murat Boz'un elediği Güneş isimli yarışmacıya direkt talip oldu.

Sadece o yarışmacıya da değil, birkaç tanesine daha hesaplarından 'bana mutlaka ulaş' mesajı gönderdi. Bu heyecanını ve yorumlarını görünce içimden 'gelecek yılın jüri koltuğunda böyle heyecanlı ve hırslı bir isim otursa fena mı olur?' dedim. Vallahi bir renk katacağı kesin. Acun Ilıcalı bu seçeneği düşünmeli!" açıklamasında bulundu. Diğer yandan Yıldız Tilbe’nin farklı formatla izleyici karşına çıkması için Acun’un star verdiği iddia edilmişti. Eğer durum böyle olursa Yıldız Tilbe’nin yerine yeni bir isim geleceği kesin…

O Ses Türkiye O Ses Türkiye Demet Akalın Demet Akalın Demet Akalın O Ses Türkiye Demet Akalın O Ses Türkiye jürisinde mi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500