Defne Samyeli sessizliğini bozdu
Advert
kayseri escort

Defne Samyeli sessizliğini bozdu

Defne Samyeli eski sevgilisi Cem Yılmaz ile ilgili muhabirlerin kendisine yönelttiği soruları yanıtladı Defne Samyeli aldatıldı mı

Defne Samyeli sessizliğini bozdu

 

Son günlerde Cem Yılmaz ve Seranay Sarıkaya arasındaki ilişki gündemden düşmedi. Cem Yılmaz ile birlikteliği ile çok konuşulan Defne Samyeli’de konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Defne Samyeli magazin muhabirlerine yaptığı açıklamada, “Size magazin basınına bir sözüm vardı. Asılsız haberlerden dolayı önyargılarım var. Ekim ayında 3. şahıslarla ilgili açıklama yapmış işini sağduyulu yapanları ayırmıştım. O haberi aslında işini sağduyuyla yapan arkadaşlar yapmış. Ben bilmiyormuşum. Görmemişim, hiç ihtimal vermedim. Hiç konduramadım. O duyguyla sert bir yazı yazdım. Ben sizi nasıl asıl haberlerde mazur gördüysem, siz de beni mazur görün" ifadelerine yer verdi.

Defne Samyeli aldatıldı mı?

Defne Samyeli, bir muhabirin 'Aldatıldığınızı mı düşünüyorsunuz' sorusunu da yanıtladı. Samyeli yaptığı açıklamada, "Benim açıklamam yok. Benim sadece söylediklerim var. Sadece size ilişkin yaptığım bir açıklamam var. Ben onunla ilgili bir netlik kazandırmak istedim. Söyleyeceklerim bu kadar. Daha fazlası da hiç hoş olmaz, hiç yakışmaz." sözlerine yer verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Defne Samyeli Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya ilişki muhabirlerin sorularını yanıtladı Defne Samyeli açıklamada bulundu Asılsız haberler 3. şahıslar bilmiyormuşum Görmemişim aldatıldı mı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator