Cybertruck'ın Fotoğrafına Yapılan Photoshop Güldürdü
Advert
kayseri escort

Cybertruck'ın Fotoğrafına Yapılan Photoshop Güldürdü

Teknoloji devi Tesla'nın yeni çıkan ürününün tanıtımının Elon Musk tarafından yapılmasının ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım takipçilerini güldürdü.

Cybertruck'ın Fotoğrafına Yapılan Photoshop Güldürdü

Elon Musk'ın sahibi olduğu teknoloji devi markası Tesla, geçtiğimiz günlerde bir ürünün tanıtımını yaptı. Tanıtımı yapılan ürün bir pick-up olan Cybertruck, son dönemlerde gündemde olduğu düşemeyen bir teknoloji harikası kanul edildi. En son yaşanan gelişme ise Elon Musk'ın photoshop ile aracın üstünde oynayarak ortaya çıkardığı tasarım harikası oldu. Photoshop ile bir hayli değişen Cybertruck, Twitter'da Elon Musk'ın takipçileri tarafından alay konusu oldu.

Son model otomobil tutkunu olanların çok fazla ilgisini çeken Tesla arabası, Cybertruck adıyla Kasım ayında tanıtımı yapıldı. Elon Musk tarafından tanıtımı yapılan otomobil, görenlerin beğenisini kazandı. Bir çok kişi bu araba için farklı tasarım planları yaparken, aracın aerodinamik kısmının nasıl olması gerektiğini anlamaya çalıştı. Tekonoloji tutkunlarının büyük merakla beklediği Tesla arabasının 2021 yılında piyasaya sürüleceği belirtildi.

Renkli bir kişiliği olan Elon Musk, bugüne kadar güncel her olaydan bir şekilde esinlendi. Aynı zamanda Elon Musk'ın sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalar da kamuoyunun gündemini bir hayli meşgul etti. Şimdi yine bir Elon Musk klasiği yaşandı. Tesla Cybertruck'a photoshop yapan Musk, takipçilerini tebessüm ettirdi.

Elon Musk'ın "Sanat hareket ediyor" notuyla paylaştığı o tweet pek çok kişinin alay konusu haline geldi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cybertruck'ın trafikte çekilmiş olan fotoğrafı, 7 Aralık tarihinde Twitter üzerinden paylaşıldı. Aracın arka tarafına yapıştırılan muz, aslında orada hiç varolmamıştı. Bantla yapıştırılan muzun hikayesi ise yakın geçmişte yaşanan bir olaya dayandığı herkes tarafından biliniyordu. Alternatif yollarla sanat yapan bir kişi, duvarın üzerine yapıştırılmış muzu 120 bin dolar değerinde satmıştı. Elon Musk ise bu fırasatı kaçırmayarak, photoshop'lu görsel ile yeni çıkan araç için kaliteli reklam yapmış oldu.

Aynı zamanda paylaşımın en ilginç kısmı ise kısa bir süre sonra kaldırılmış olması oldu. Geçmişe gidildiğinde Musk, bu tarz ilginç espritüel paylaşımlar yaparak, takipçilerini güldürmeyi başarmıştı. İlginç olan bir diğer kısım ise paylaştığı bir tweet'i kaldırmayı tercih etmiş olmasıydı. Musk, paylaştığı tweet'i neden kaldırdığına dair bir açıklama da yapmadı.

7 Aralık tarihinde yolda görülen ve fotoğraflanan Cybertruck'ın orijinal paylaşımı ise teknoloji devinin her çalışmasında olduğu bu projede de heyecan duyulmasına neden oldu.

Cybertruck Elon Musk Tesla tanıtım photoshop muz Twitter 2021 Sanat hareket ediyor 7 Aralık Elon Musk'tan güldüren paylaşım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator