Çukur dizisi 89. Bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler yaşandı
Advert
kayseri escort

Çukur dizisi 89. Bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler yaşandı

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Çukur dizisinin son bölümünün yayınlanmasının ardından 89. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak konusu oldu Peki Çukur dizisi 89. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur dizisi 89. Bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler yaşandı

Show Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Çukur 88. Bölüm ile izleyicisiyle buluştu. son bölümün yayınlanmasının ardından yani bölüm fragmanı izleyiciler tarafından aratılmaya başladı. Pazartesi günü yayınlanan ve aksiyon sahneleriyle büyüleyen Çukur yine izleyiciyi ekran başına kilitledi. Dizinin son bölümünde Selim ve Cumali’yle bir araya gelen Yamaç, onlarla büyük bir yüzleşme yaşarken Koçovalı kardeşler Çağatay’ın adamlarından da kurtulmaya çalışıyor. Emmi’nin yaşam mücadelesi verdiği haberi mahalleyi derinden etkilerken, Çağatay Çukur’a karşı hamlesini beklenmedik bir anda yapıyor. 

Dizinin başrollerini Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan ve Necip Memili gibi ünlü simaların paylaştığı Çukur pazartesi günlerinin vazgeçilmez dizileri arasında yer aldı. 

Çukur dizisi 89. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 

Çukur Dizisi 88. Bölüm Özeti

Selim ve Cumali’yle bir araya gelen Yamaç, onlarla büyük bir yüzleşme yaşayacak.

Koçovalı kardeşler bu sırada Çağatay’ın adamlarından da kurtulmaya çalışacak. Emmi’nin yaşam mücadelesi verdiği haberi mahalleyi derinden etkilerken, Çağatay Çukur’a karşı hamlesini en beklenmedik zamanda yapacak. Çağatay’ın Çukur’a girmesiyle solukların tutulacağı bölümde Yamaç’ı büyük bir sürpriz bekleyecek.

Çukur Dizisi Konusu Nedir?

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir? 
 

 

Çukur Dizisi Çukur dizisi 88. bölüm Çukur dizisi 89. bölüm fragmanı son bölümde neler oldu yeni bölüm fragmanı Yamaç Efsun Nehir dizi dizi haberleri Show Tv Aras Bulut İynemli Erkan Kolçak Köstendil Öner Erkan Necip Memili
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator