Çukur 85. bölüm fragmanı yayınlandı mı
Advert
kayseri escort

Çukur 85. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur dizisinin 84. bölümünün yayınlanmasının ardından haftaya ekranlara gelecek bölümde neler yaşanacağı merak konusu oldu Peki 85. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur 85. bölüm fragmanı yayınlandı mı


Çukur dizisinin 85. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak konusu oldu. Aynı zamanda gelecek bölümde neler olacağı da merak edilenler arasında yer aldı. Show Tv ekranlarında yayınlanani Çukur dizisi aksiyon dolu bir bölümle seyircilerini ekran başına kilitledi. Dizinin yayınlanan son bölümünde Mahsun ve Yücel’i de yanına alan Çağatay, Yamaç’ın son hamlesinin üstüne başka bir Koçovalı’yla görüşüyor. Selim’i kendi tarafına çekmeye çalışan Çağatay’a Selim’in vereceği cevap ise herkesi şaşırtıyor. Çukur yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özetiyle ilgili detaylara haberimizde ulaşabilirsiniz.

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan ve Necip Memili’nin paylaştığı Çukur reyting sıralamasında zirvedeki yerini korumayı başarıyor. Son bölümde Yamaç, hız kesmeden hamlelerine devam ederken yaşadığı bir kayıp onu derinden sarsıyor. Çağatay’ın yaptığı acımasız plan karşısında Yamaç, ölümle burun buruna geliyor. Çukur 85. yeni bölüm izleyiciler tarafından aratılmaya başlandı. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çukur dizisi 85. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 

Çukur 84. Bölüm Özeti

Bir yandan Yamaç’ın saldırılarını durdurmaya çalışan Selim, diğer yandan aileyi ve mahalleyi korumaya çalışacak.
Mahsun ve Yücel’i de yanına alan Çağatay, Yamaç’ın son hamlesinin üstüne bu kez başka bir Koçovalı’yla görüşecek. Selim’i kendi tarafına çekmeye çalışan Çağatay’a Selim’in vereceği cevap merak konusu olacak. Bir yandan Yamaç’ın saldırılarını durdurmaya çalışan Selim, diğer yandan aileyi ve mahalleyi korumaya çalışacak. Bunun için yardım isteyeceği kişi herkesi şaşırtacak.

Yamaç, hız kesmeden hamlelerine devam ederken yaşanacak bir kayıp onu derinden sarsacak. Selim, Yamaç’ın sakladığı şeyi öğrenmek için onunla yüzleşecek, iki kardeş arasında yaşanan duygu yüklü hesaplaşma ekran başındakileri derinden etkileyecek. Büyük sırrı bilen Vartolu ise Yamaç’ın karşısına çıkmak için hazırlanacak.
Çağatay’ın yapacağı acımasız planı karşısında Yamaç, ölümle burun buruna gelecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çukur Konusu Nedir?

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Çukur Çukur dizisi Çukur dizisi 84. bölüm yayınlandı mı Çukur dizisi 85. bölüm fragmanı Aras Bulut İynemli Erkan Kolçak Köstendil Nejat işler 85. bölüm fragmanı Çukur 84. Bölüm Özeti Çukur Konusu Nedir?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator