Çukur 72. Bölüm Neden Yok
Advert
kayseri escort

Çukur 72. Bölüm Neden Yok

Show TV'de yayınlanan ve Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Çukur, 14 Ekim Pazartesi yayınlanmayacak.

Çukur 72. Bölüm Neden Yok

Ay Yapım tarafından Show TV için hazırlanan Çukur Dizisi'nin 72. bölümü ekranlara gelmeyecek. 14 Ekim Pazartesi günü yayınlanması gereken dizi bir hafta sonraya ertelendi.

Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği Çukur Dizi'nin başrollerinde ise Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Kubilay Aka, Cihangir Ceyhan, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Perihan Savaş, Öner Erkan, Burak Dakak, Nur Sürer ve Meral Çetinkaya gibi isimler yer alıyor. Pazartesi akşamları reytingleri alt üst eden dizinin 14 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak olan 72'nci bölümü, Milli Takımın Fransa ile oynayacağı karşılaşma nedeniyle 21 Ekim Pazartesi akşamına erkelendi.

72. Bölüm fragmanının yayınlandığı dizide, Yamaç yeniden ipleri eline almaya ve Çukur'a hükmetmeye başlarken, düşmanlarıyla da tek tek hesaplaşmak içn kolları sıvıyor. Azer karakterine can veren Cihangir Ceyhan ile olan sürtüşmeleriyse izleyiciyi ekranlara bağlıyor.

Çukur Çukur 72.bölüm çukur yamaç çukur neden yok çukur ne zaman başlayacak çukur yeni bölüm cukur 72 çukur 72 çukur yeni bölüm ne zaman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator