Çocuğunun DNA sonucu açıklanan Tanyeli “beni linç edin”

Çocuğunun DNA sonucu açıklanan Tanyeli “beni linç edin”

Ünlü oryantal Tanyeli'nin eski eşi Yusuf Uğur Sadıkoğlu ile arasında 8 yıldır süren babalık davası sonuçlanmasının ardından sonuç şok etti.

Çocuğunun DNA sonucu açıklanan Tanyeli “beni linç edin”

Kuyumcu Yusuf Uğur Sadıkoğlu, 1990 yılında 5 yaşındayken nüfusuna kaydettirdiği T33 yaşındaki Taylan Sadıkoğlu’nun öz oğlu olmadığını iddia etmişti. Vatan'da yer alan habere göre, 2010 yılında mahkemeye başvurarak, “Tanyeli beni kandırdı. Taylan benim çocuğum değil. DNA testi yapılmasını istiyorum” diye dava açmıştı.

Tanyeli ise eski eşinin reklam amacıyla yalan söylediğini öne sürerek, “Çocuğun ondan olduğunu çok iyi biliyor.” demişti. Aradan 10 yıl geçti ve ‘tanımanın iptali’ davasında karar çıktı. Mahkeme, Taylan’ın babasının Yusuf Uğur Sadıkoğlu olmadığının tespiti ile soybağının reddine karar verdi. Bu karar sonrası Tanyeli ilk kez konuştu. Tanyeli, çocuğunun eski eşinden olmadığına karar veren hakime ateş püskürdü.

Ünlü oryantal Tanyeli'nin eski eşi Yusuf Uğur Sadıkoğlu ile arasında 8 yıldır süren ‘babalık davası’ sonuçlanmış, ünlü ismin oğlu Taylan’ın Sadıkoğlu’ndan olmadığına karar verilmişti. Tanyeli'nin avukatı ise karar sonrası açıklama yaptı: "Ortada yapılan bir DNA testi yoktur. Verilen karar üst mahkemeye taşınacaktır."

“Beni linç edin”
DNA testinin olmadığını söyleyen Tanyeli Instagram'dan, "Bu adaletsizliği hakka teslim ediyorum. Yusuf Sadıkoğlu'nu kandırmadım. Ortada zaten bir test yok. Hayat, hak ve hukuk hiç adil değil. Ben yine susacağım, siz isterseniz bu her şeyi çok bilen kimliğinizle beni linç edin." dedi.

Tanyeli Tanyeli'nin çocuğu kimden DNA Babalık davası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500