Chloe Loughnan'dan Serdar Ortaç'a Sert Çıkış
Advert
kayseri escort

Chloe Loughnan'dan Serdar Ortaç'a Sert Çıkış

Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan için boşanmalarının ardından 10 yıllık hizmetini bedelini ödediğine dair açıklamasına yanıt geldi

Chloe Loughnan'dan Serdar Ortaç'a Sert Çıkış

 

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, 5 yıllık evliliğin ardından Ağustos ayında boşandığı Chloe Loughnan için yaptığı açıklamalarla pek çok kişiden tepki aldı.

10 Senelik Hizmet Bedelini Ödedi

Serdar Ortaç, eski eşi Chloe’ye nafaka olarak ödeyeceği 1 milyon TL değerindeki tazminat hakkında açıklamalarda bulundu. Ortaç, “Bir kadınla evleniyorsun 10 seneni veriyor. Hanıma 10 senelik hizmetinin karşılığında nafaka verdim" dedi.

Bu Parayı Vermem Çok Normal

Serdar Ortaç 10 senelik hizmetinin bedelini vermesinin çok normal olduğunu belirterek, "Bu parayı Chloe’ye vermem gayet normal. Bu nafaka, onun bana 10 yıllık hizmetinin bedeli. Bence hak ettiği bir şey ben vermek istedim de verdim zaten böyle düşünmesem davalık olurduk" şeklinde konuştu.

Kafamı Hiç Ağrıtmıyordu

Ortaç, Chloe'nin kafasını hiç ağrıtmadığına dikkat çekerek, "Kontrat yaptık. Her ay güzel bir miktar ödüyorum. Bir yılda bitecek. Kafamı hiç ağrıtmayan biriydi. Verdiklerim helal olsun.” dedi.

Kadınlardan Tepki Gecikmedi

Serdar Ortaç’ın açıklamalarına tepki gösteren kadınlar, sosyal medyadan “Eski eşinden hizmetli gibi bahsetmen hiç yakışmadı.” paylaşımıyla tepki gösterdi.

Chloe'den Açıklama Gecikmedi

İrlandalı güzel Chloe Loughan ise Serdar Ortaç’ın açıklamalarını ‘talihsizlik’ olarak yorumladı. Chloe, “Üzüldüm. Hizmetlisi değil, karısıydım, can yoldaşıydım.” sözleriyle üzüntüsünü dile getirdi.

Serdar Ortaç Chloe Loughnan boşanma 10 yıllık hizmeti bedel ödedi 5 yıllık evlilik Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç Ağustos ayında 1 milyon TL nafaka hak ettiğini verdim bu parayı vermem çok normal Kafamı Hiç Ağrıtmıyordu kadınlarda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator