BÜYÜKŞEHİR’DEN RENKLİ HİZMETLER
kayseri escort

BÜYÜKŞEHİR’DEN RENKLİ HİZMETLER

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, şehrin daha güzel bir görünüme sahip olması için birbirinden güzel çalışmalar yapmaya devam ediyor

BÜYÜKŞEHİR’DEN RENKLİ HİZMETLER

Kayseri Büyükşehir Belediyesişehrin her yanını güzelleştirmeye ve yeşillendirmeye devam ediyor.  Büyükşehir Belediyesi Park, Bahçe ve Ağaçlandırma Daire Başkanlığı, kavşak ve orta refüjlerde peyzaj çalışmaları yapıyor.  

Kayseri Büyükşehir Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da şehrin daha güzel bir görünüme sahip olması için birbirinden güzel çalışmalar yapmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Park, Bahçe ve Ağaçlandırma Daire Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalarla Terminal Katlı Kavşağı gibi yeni yapılan kavşak ve orta refüjlerde dolomit taşı, ponza taşı gibi farklı peyzaj malzemeleri kullanılarak çalışmalar gerçekleştirildi ve bu alanlar çiçeklerle donatıldı. Bu çalışmalarda 38 bin adet süs bitkisi ve 10 bin 938 adet ağaç kullanıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ayrıca; Cumhuriyet Meydanı, Adliye çevresi, Mimarsinan Parkı, Emirgan Parkı, Nato Caddesi, İstasyon Caddesi ve Erkilet Havaalanı Yolu gibi büyük bulvarlar, kavşaklar ve parklarda kadife, ateş, sardunya, vapur dumanı, begonya gibi çiçeklerin farklı renk ve türlerinden 1 milyon 910 bin 786 adet mevsimlik çiçek kullanarak şehre rengarenk bir görünüm kazandırdı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Kayseri Büyükşehir Belediyesi çiçek yeşil park bahçe cumhuriyet meydanı adliye mimarsinan parkı nato istasyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator