Büyükpoyraz Cami Çevre Düzenlemesi Yapıldı
kayseri escort

Büyükpoyraz Cami Çevre Düzenlemesi Yapıldı

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Büyükpoyraz Camii’nde devam eden çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.

Büyükpoyraz Cami Çevre Düzenlemesi Yapıldı

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Yıldırım Beyazıt Mahallesinde yar alan Büyükpoyraz Camii’nde devam eden çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Palancıoğlu, “Yapılan çalışmalardan sonra dede torun aynı mekânda olacak.” dedi.

Çalışmalar hakkında teknik ekipten bilgi alan Başkan Palancıoğlu, “Elimizden geldiğince diğer kurumlarımıza da destek oluyoruz birlik ve uyum içerisinde çalışıyoruz. Geçtiğimiz yıllar belediyemizce yapımı tamamlanarak ibadete açılan Büyükpoyraz Cami’mizin çevre düzenleme çalışmasını yaptık. Çalışmalar sonucunda cami çevre düzenlemesi ile bölge yeni bir parka daha kavuşacak. Bu vesileyle dede camide namazını kılarken torunu da parkta oynayabilecek. Yani dede ile torun aynı mekanda olacak. Ayrıca tek potalı basket sahası da inşa edeceğiz. Şimdiden mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını dilerim.” diye konuştu.

son dakika sondakika kayseri son dakika kayseri sondakika kayseri kayseri haberleri Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu Melikgazi Belediyesi cami
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator