Büyükkılıç İmamoğlu'nu Pastırmayla Susturdu
Advert
kayseri escort

Büyükkılıç İmamoğlu'nu Pastırmayla Susturdu

Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi için Ankara'da bulunan Memduh Büyükkılıç, diğer illerin belediye başkanlarına pastırma ikram etti

Büyükkılıç İmamoğlu'nu Pastırmayla Susturdu

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Cumhurbaşkanlığı'nca gerçekleştirilen, Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi'nde bulunan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, diğer illerin büyükşehir belediye başkanlarına pastırma ikram etti.

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın da destek verdiği Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi ATO Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi'nde açıldı. Dünyanın farklı ülkelerinden de katılımın olduğu kongre ve serginin açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bakanlar ve aralarında Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın da bulunduğu belediye başkanlarıyla birlikte yaptı. İçlerinde Millet İttifakı'ndan seçilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş gibi isimlerin de olduğu bir grupla hem hatıra fotoğrafı çektiren, hemde onlara pastıorma ikram eden Büyükkılıç, ''Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak kurduğumuz standa uğrayan belediye başkanlarına meşhur lezzetimizden tattırarak damaklarını şenlendirdik'' ifadelerine yer verdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, kongre alanını Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte gezdi. Özellikle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na bol bol pastırma yediren Başkan Büyükkılıç, büyük ilgiyle takip edildi.

Büyükkılıç kayseri pastırma büyükkılıç pastırma imamoğlu pastırma tunç soyer pastırma mansur yavaş pastırma Memduh Büyükkılıç pastırma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator