BTK'dan Açıklaması: Görüşmeler ve İnternet Ücretsiz
Advert
kayseri escort

BTK'dan Açıklaması: Görüşmeler ve İnternet Ücretsiz

Cep telefonu operatörü olan üç dev Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, Elazığ’ın Sivrice ilçesi merkezli yaşanan depremin ardından vatandaşlara ücretsiz internet ve konuşma sağladıklarını duyurdu.

BTK'dan Açıklaması: Görüşmeler ve İnternet Ücretsiz

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Başkanlığı’nın açıklamasında, ''Elazığ’daki deprem bölgesinde bulunan vatandaşlarımıza, acil iletişim ihtiyaçları için operatörlerimiz tarafından ücretsiz konuşma ve internet tanımlanmıştır. Depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun." ifadeleri kullanıldı.

Turkcell, sosyal medya üzerinden, "Elazığ Sivrice deprem bölgesinde bulunan müşterilerimize acil iletişim ihtiyaçları için ücretsiz konuşma ve internet tanımlanmıştır. Geçmiş olsun." açıklamasında bulundu.

Vodafone, Twitter hesabı üzerinde yaptığı açıklamada ise "Elazığ'daki müşterilerimize acil iletişim ihtiyaçları için ücretsiz konuşma ve internet tanımlanmaktadır. Geçmiş olsun." sözleriyle desteğini dile getirdi.

Türk Telekom Twitter'dan yaptığı açıklamada ise "Elazığ’daki depremden etkilenen vatandaşlarımıza büyük geçmiş olsun. Türk Telekom olarak, müşterilerimiz için ücretsiz konuşma ve internet kullanımı tanımlandı. Kriz masamız hazır. Yanınızdayız Elazığ." İfadelerine yer verdi.
 

 

BTK Bilgi Teknolojileri ve İletişim Başkanlığı Elazığ deprem Turkcell Vodafone Türk Telekom Twitter ücretsiz internet ücretsiz konuşma ücretsiz mesaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator