BOYDAK HOLDİNG'TEN BİN 200 ÇOCUĞA SÜNNET
Advert
kayseri escort

BOYDAK HOLDİNG'TEN BİN 200 ÇOCUĞA SÜNNET

Boydak Holding, çalışanlarının çocuklarını özel bir organizasyonla sünnet ettirdi.

BOYDAK HOLDİNG'TEN BİN 200 ÇOCUĞA SÜNNET

Boydak Holding, bünyesinde çalışanların çocuklarını toplu halde sünnet ettirdi. Cumartesi ve Pazar günü olmak üzere 2 gün süren organizasyon da bin 200 çocuk sünnet oldu.

Her yıl düzenlenen Boydak Holding Toplu Sünnet Şöleni'nde, bu yıl bin 200 çocuğun sünnetini üstlenerek ailelerinin yüzlerini güldürdü. Özel bir mekanda gerçekleşen Toplu Sünnet Şöleni, Kur'anı kerim okunmasıyla başladı. Sünnetlik kıyafetlerini giyip aileleriyle fotoğraf çektiren çocuklar için, palyaço etkinliği ve çeşitli aktiviteler düzenlendi. Sünnet Şöleni'ne Boydak Holding İnsan Kaynakları Koordinatöre Murat Duru, Türk Metal Sendikası Kayseri Şube Başkanı Ali Gökkaya, Öz İplkik Sendikası Kayseri Şube Başkanı Harun Bağcı, Öz Ağaçiş Sendikası Genel Başkanı Tuncay Dolu, sünnet edilen çocuklar ve aileleri katıldı. 

Erkekliğe ilk adımını atan çocukların ileri de kendi bünyelerinde güzel yerlerde olmasını belirten Murat Duru; ''Burada çok güzel bir vesile ile bir araya geldik. Çocuklarımızın vatana ve millete hayırlı bir evlat olarak büyümeleini Allah'tan niyaz ediyorum. İnşallah daha mutlu günlerini hep beraber görelim'' dedi. 
Ardından Öz Ağaçiş Sendikası Genel Başkanı tuncay Dolu ise, ''Peygamber efendimizin sünnetini bir kere daha yerine getirmekten mutluyuz ve huzurluyuz. Sendikalar olarak hepiniz saygu ve sevgiyle selamlıyorum'' ifadelerini kullandı. 

Türk Metal Sendikası Kayseri Şubbe Başkanı Ali Gökkaya, ''Bu organizasyonun gerçekleşmesin de emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara hepiniz adına teşekkür ediyorum. Sünnet olan çocuklarımızın askerliğini ve damatlığını giyddiğini görmesini temenni ediyorum'' diye konuştu.

Konuşmaların ardından Boydk Holding yöneticileri ve sendika başkanları ailelere hediye vererek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Boydak Holding boydak boydak holding toplu sünnet toplu sünnet şöleni boydak holding toplu sünnet boydak holding toplu sünnet şöleni
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator