Bir Zamanlar Çukurova dizisi 52. yeni fragmanı yayınlandı
Advert
kayseri escort

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 52. yeni fragmanı yayınlandı

ATV ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Bir Zamanlar Çukurova dizisi 51. bölümde neler yaşandı 52. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 52. yeni fragmanı yayınlandı

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi 51. Bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin başrollerinde Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in yer alıyor. Yayınlanan son bölümünde; Züleyha, Müjgan'ın davranışları için konuşmaya gittiğinde Yılmaz ile buluştuğu sırada sancısı tutunca, ikili hastaneye gider. Aynı sırada Müjgan ise tek başına hastanededir. İzleyenlerin merak ettiklerinin başında yer alan Bir Zamanlar Çukurova dizisi 52. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde; iki kadın yan yana doğuma alınır. Iki aile de kapının önünde heyecan ve endişe dolu bir bekleyişe başlayacaktır. Ancak iki taraf da diğer doğumun da başladığını bilmeden geldiğinden, doğumhanenin kapısında Demir ve Yılmaz yine birbirine girer. Fekeli ve Hünkar da, kalp kırıklıklarını bir kenara bırakıp evlatlarını birer kenara çeker. İki aile aralarındaki tüm savaşa rağmen, şimdi aynı şey için dua ederek o kapıda hayatlarının en uzun bekleyişini yaşar. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Zamanlar Çukurova 52. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Zamanlar Çukurova 51. Bölümde Neler Yaşandı?

Bulduğu her köşede uyuyarak geceleri gizli gizli yaptığı borç ödeme mesaisini telafi etmeye çalışan Gaffur, bu kez Saniye’den kaçamayacak. Ama evdeki doğum telaşı, Saniye’nin çocuk özlemini öyle bir depreştirecek ki Gaffur’a bile kızamayacak. Karı – koca uzun zaman sonra ilk kez, birlikte hüzünlenip birbirlerini teselli edecekler.

Hatip Ağa, yine bin bir mazeretle evden çıkınca, Naciye yine şüpheye düşer. Adana’nın arka sokaklarında önde Hatip, arkasında Naciye uzun bir yol kat ederler! Naciye, Hatip’i bir kez daha hiç ummadığı bir anda yenecek! Gördükleri karşısında Naciye de pes diyecek!

Konakta gelen gidenin bitmediği bir gün, önce Haminne kaybolur. Tüm ev halkı Haminne’yi bulmaya çalışırken, Küçük Adnan da kendine bir oyun arkadaşı aramaya bahçeye çıkar ve ahırlara girer! Evdekiler Haminne’yi bulup Adnan’ın telaşına düşene dek, Adnan alevler arasında kalır! Küçük çocuk ölümle burun buruna geldiği sırada, tüm konak içeride Adnan’ın olduğunu öğrenecektir!

 

Bir Zamanlar Çukurova Bir Zamanlar Çukurova dizisi Bir Zamanlar Çukurova 51. bölümde neler yaşandı Bir Zamanlar Çukurova 52. bölüm fragmanı Vahide Perçin Uğur Güneş Murat Ünalmış Hilal Altınbilek doğum Müjgan'ın bebeği öldü m
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator