Bir dönemin çocuk dahisi Selimcan'dan eleştiri geldi
Advert
kayseri escort

Bir dönemin çocuk dahisi Selimcan'dan eleştiri geldi

Türkiye’nin 90'lı yıllarında güncel konularla ilgili çıkışlar yapan ve o zamanlar çok küçük olan Selim Sazak, son zamanlarda gündemde olan Atakan Kayalar'a benzerliğiyle ilgili yorumlara sitem etti

Bir dönemin çocuk dahisi Selimcan'dan eleştiri geldi

Bir kitap satış mağazasında çekilen videonun ardından pek çok kişi tarafında takdir ve eleştiri alan Atakan Kayalar, ülkenin gündemine bomba gibi düştü. Atakan hakkında pek çok haber yapılmasının ardından akıllara 90’lı yılların dahi çocuğu Selimcan geldi.

Siyaset Temalı Programlara Katılırdı

90’lı yıllarda siyasi ve güncel konular hakkındaki fikirleriyle birçok kişiyi kendine hayran bırakan Selim Sazak, tartışma programlarında yaşından beklenmeyecek bir performans sergiliyordu.

Sosyal Medyadan Sitem Etti

Atakan Kayalar’ın felsefe ile ilgili söyledikleri gündemden düşmezken, bir dönem televizyon programlarının vazgeçilmezi olan Selim Sazak, Twitter’dan açıklamada bulundu. Uzun zaman sonra televizyon kanallarının yeniden peşine düştüğüne dikkat çeken Sazak paylaşımında, "Yıllardır Washington Post, Foreign Affairs ve Foreign Policy'de onlarca defa yazdım. 4-5 uluslararası akademik ödülüm, kendi adımla 100'ün üzerinde yazım, raporum, yayınım var. Bu zamanda bir kez aramayan 'büyük' TV'ler şimdi 'süper çocuk' magazini için telefonumu aşındırıyor. Böyle bir magazinle ilgilenmiyorum. Hiç ilgilenmedim. Yıllardır beni tanıyıp 'o çocuk sen miydin ya?' yazanlar var, görüyorsunuz. Bu 'dahi' fetişini doğru bulmuyorum ve parçası değilim. Siz de olmayın. Konuşacak daha büyük meselelerimiz var" ifadelerine yer verdi.

Selim Sazak Selimcan tartışma programlarının aranan yüzü dahi çocuk Atakan Kayalar siyaset programlarında Selim Sazak'tan açıklama Selimcan sitem etti 90'ların dahi çocuğu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator