Bir Dizi Daha Veda Ediyor
Advert
kayseri escort

Bir Dizi Daha Veda Ediyor

FoxTv'de yayınlanan ve ilk haftaları izleyici tarafından büyük beğeniyle izlenen Her Yerde Sen Dizisi ekranlara veda ediyor.

Bir Dizi Daha Veda Ediyor

Yaz dizisi olarak ekranlara gelen ancan kısa zamanda izleyicinin beğenisini toplamasıyla, yeni sezona da dahil edilen Fox Tv'nin sevilen dizisi Her Yerde Sen, final yapma kararı aldı.

Başrollerini Aybüke Pusat ve Furkan Andıç'ın rol aldığı ve geçtiğimiz aylarda En İyi Romantik Komedi Dizi Ödülü alan dizi 23. bölümüyle final yaparak ekranlara veda edecek. 
Karga Seven Pictures tarafından Fox Tv için hazırlanan dizinin artık reytinglerde başarılı olamaması nedeniyle bu kararın alındığı bilgisine ulaşıldı. 9 Kasım akşamı 21. bölümü ekranlara gelecek olan dizinin final bölümü ise 23 olarak açıklandı. Dizi 3 hafta sonra final yaparak ekranlara veda edecek.

Dizinin yerine ise Başrollerini Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar’ın paylaştığı Ferhat ile Şirin Dizisi'nin geçeceği öğrenildi.

Fox Tv Her Yerde Sen Aybüke Pusat Furkan Andıç En İyi Romantik Komedi Dizi Ödülü Karga Seven Pictures Cansu Dere Tolga Sarıtaş Leyla Tanlar Ferhat ile Şirin Ferhat ile Şirin Dizisi her yerde sen final
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator