Beşte beş galibiyet ile lider Melikgazi oldu
Advert
kayseri escort

Beşte beş galibiyet ile lider Melikgazi oldu

Melikgazi Belediyespor voleybol takımının kendi sahasındaki galibiyetinden dolayı Mustafa Palancıoğlu, mutluluğunu paylaştı.

Beşte beş galibiyet ile lider Melikgazi oldu

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyespor voleybol takımının bu hafta kendi sahasında yine galip geldiğini söyledi. 2. Lig Voleybol müsabakasında Melikgazi Belediyespor voleybol takımı 5. Maçta, 5 galibiyet alarak rakibini mağlup ederek yine galip oldu.

Melikgazi Belediyespor voleybol takımının yapmış olduğu 5 müsabakadan 5 galibiyet alarak büyük bir başarı elde ettiklerini belirten Başkan Palancıoğlu, “Melikgazi Belediyespor voleybol takımımızkendi sahasında Konya Büyükşehir Belediyespor Kulübü voleybol takımı ile karşılaşarak maçtan yine galip olarak ayrıldı. Önemli olan takım olabilmek ve takım uyumu. İlçemizi en iyi şekilde temsil eden sporcularımıza her zaman destek olmaya çalışıyoruz. Bizleri her maçta güzel temsil eden ve her seferinde büyük gurur yaşatan takımımıza ve teknik heyete teşekkür eder, başarılar dilerim” dedi.

Başkan Palancıoğlu, Melikgazi Belediyespor’un herzaman şehri başarı ve gururla temsil edeceğinden emin olduğunu söyledi.

Kayseri Melikgazi Belediyespor Melikgazi Belediyesi Mustafa Palancıoğlu 2. Lig Voleybol müsabakası Melikgazi Belediyespor voleybol takımı 5. Maçta 5 galibiyet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator