Berna Laçin'in paylaşımı çok konuşuldu
Advert
kayseri escort

Berna Laçin'in paylaşımı çok konuşuldu

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen oyuncu Berna Laçin, Elazığ'daki depremin ardından yaptığı vergi ve bağış çıkışıyla Twitter'da çok konuşuldu.

Berna Laçin'in paylaşımı çok konuşuldu

Elazığ’da yaşanan depremin anında sosyal medya paylaşımıyla çok konuşulan oyuncu Berna Laçin, tepkisiyle dikkat çekti.

Depremin şiddetinin yanlış iletildiğini dile getiren Laçin, "Bakın, yabancı kaynaklardan kontrol edelim daha yüksek verir, hatta birazdan 6.8 (6.89 aslında 6.9) indirilerek söylenir , bekleyin görün hep aynı. Hop güncelleme 6.5... Biliyorsunuz bir dereceden sonra o ilde vergi filan depremden dolayı muafiyet alıyor" dedi.

Can Kaybı Yok Dediler

Depremin hemen ardından can kaybı yok diye açıklama yapılmasına da kızan Laçin paylaşımında, "Hep böyle yaparlar , önce "can kaybı" yok, sonra alıştıra alıştıra... Sanki alışmak mümkünmüş gibi... Kesin rakamlar için ancak enkaz altında kimsenin kalmamış olması lazım!" ifadelerini kullandı.

Kızılay’a Tepki

Türkiye'yi etkisi altına alan depremde ölenlerin sayısına dikkat çekmediği için eleştirilen Berna Laçin, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak yardım isteyen Kızılay'a tepki gösterdi. Laçin, "Biz her şeyimizi verelim o ayrı, ama neden hala deprem anı ilk akla gelen para toplamak ? Onca toplanan deprem vergisine ne oldu?" şeklinde çıkışıyla tepki gösterdi.

Sert Şekilde Eleştirildi

Twitter hesabından paylaşımlar yapan Berna Laçin için "İnsanlar depremden ölür, bunlar kinlerinden", "Ölen insanlar varken senin aklın nerede" ve "Bir tek insanımızın burnu kanamasın ben vergiye razıyım. Ne kepazeliktir" şeklinde yorumlar yapıldı.

Konuyu Kapayamazsınız

Gelen tepkilerin ardından kendisini savunan Berna Laçin şöyle konuştu: "Trolleseniz ne olur! Siz istediğiniz kadar kapamaya çalışın, dünya yine de dönüyor, deprem başımızda keskin bıçak gibi sallanıyor! Gerçekler ortada! Ülke deprem kuşağında ve hiçbir önlem alınmadı bunca senedir! 21 yıllık deprem vergileri nerede o da bilinmiyor! Şeffaf olsun, bilelim."

 

Berna Laçin Twitter paylaşım vergi çıkışı Kızılay Can Kaybı Yok Dediler Sert Şekilde Eleştirildi Konuyu Kapayamazsınız yetkililere tepki deprem mesajı Elazığ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator