Belediye Mimarlarının Günü Kutlandı
kayseri escort

Belediye Mimarlarının Günü Kutlandı

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, belediye mimarlarıyla bir araya gelerek Mimarlar Günü’nü kutladı.

Belediye Mimarlarının Günü Kutlandı

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, belediye mimarlarıyla bir araya gelerek 7 Ekim Dünya Mimarlar Günü’nü kutladı.

Mimarlarla birlikte çok güzel ve nezih bir Melikgazi inşa edeceklerini söyleyen Başkan Mustafa Palancıoğlu, “Mimarlar Günü kapsamında tüm mimarlarımızın gününü kutluyorum. Ülkemizin gelişmesi kalkınması ve daha nitelikli bir hale gelmesi bir çok meslek dallarını içerdiği gibi mimarlarımızı da içeriyor. Estetik konusunda şehirlerin gelişmesi açısından belediyelerde çalışan mimar arkadaşlarımızın katkısı büyük. Hepsine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah Melikgazi 2024’e kadar estetik ve mimari açıdan çok daha güzel bir ilçe konumuna gelecek” dedi. "Şehir merkezi bizlerin misafir odasıdır” diyen Başkan Palancıoğlu, şunları söyledi; "Şehir merkezimizi dışarıdan gelen misafirlerimize güzel bir intiba bırakması için çok daha nezih ve güzel bir ortam oluşturacağız. Dolayısıyla peyzajından, restorasyonuna kadar, temizlik ve çevre peyzajına kadar güzel bir ortam oluşturacağız. Bu kapsamda emeği geçen mimar arkadaşlarıma teşekkür ediyor ve Mimarlar Günü’nü kutluyorum.”

İmar ve Şehircilik Müdürü Gökhan Kömürcü ve belediye mimarları sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı sağladıkları ve nezaketi için Başkan Palancıoğlu’na teşekkür ettiler.
 

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu belediye mimarları 7 Ekim Dünya Mimarlar Günü İmar ve Şehircilik Müdürü Gökhan Kömürcü son dakika sondakika kayseri son dakika kayseri sondakika kayseri kayseri haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator