BBP Talas İlçe Başkanı Cengiz Göksun Oluyor
kayseri escort

BBP Talas İlçe Başkanı Cengiz Göksun Oluyor

Büyük Birlik Partisi, yeniden teşkilatlanma adına attığı adımlar neticesinde Kayseri'nin Talas İlçesi için İlçe Başkanı'nı belirledi.

BBP Talas İlçe Başkanı Cengiz Göksun Oluyor

Büyük Birlik Partisi (BBP), uzun zamandır boşta olan Kayseri'nin Talas İlçe Başkanlığı makamına Cengiz Göksun'u getirdi. Göksun 01 Aralık Pazar günü yapılacak olağan olan kongrede yeni görevine başlayacak.

Siyasi yapılanmasına hız veren ve büyükşehirlerin önemli ilçelerinde boşta kalan ilçe başkanlık makamlarına görevi yapabilecek isimler atamaya başlayan Büyük Birlik Partisi, Talas ilçesi için partisi için önemli bir ismi getirdi. Dinamik bir siyasi enerjiye sahip olduğu her fırsatta dile getirilen Ankara Üniversitesi mezunu 55 yaşındaki Cengiz Göksun'u bu göreve atayan BBP genel başkanlığı ve parti genel merkezi, alınan olan kongre kararıyla resmi görevine başlatacak.

01 Aralık Pazar günü Osman Kavuncu Bulvarı üzerinde bulunan Vizyon Deluxe Düğün Salonu'nda yapılacak olan Talas İlçe Olağan Kongresi saat 13:00'd başlayacak.

Cengiz Göksun Kimdir?:
01.01.1964 Kayseri İli Felahiye İlçesi nüfusuna kayıtlı olan Cengiz Göksun, ilk ve orta öğrenimini Kayseri'de tamamlarken, üniversite eğitimini ise Ankara Üniversitesi Konservatuar Bölümü'nde yaptı. EVli ve 2 çocuk babası olan Cengiz Göksun, bir çok önemli şirkette üst düzey görevlerde de bulundu.

Büyük Birlik Partisi Büyük Birlik Partisi Kayseri Büyük Birlik Partisi Talas Cengiz Göksun Talas Cengiz Göksun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kürşat     2019-11-28 Kendisiyle defalarca kez ticari faaliyette bulundum. BBP nin talas ilçe başkanlığına böylesine düzgün özü sözü bir kişiyi atamış olması kesinlikle isabetli bir karar olmuş.. hayırlı olsun Cengiz başkanım.. çalışmalarınla ülkemizin refahı için elinden geleni yapacağına eminim
Bitcoin (btc) qr code generator