Batuhan Ekşi Kalbimdeki Deniz dizisinden ayrıldı – Batuhan Ekşi kimdir

Batuhan Ekşi Kalbimdeki Deniz dizisinden ayrıldı – Batuhan Ekşi kimdir

Cumartesi akşamları FOX TV ekranında yayınlanan Kalbimde ki Deniz’in sevilen oyuncusu Batuhan Ekşi diziden ayrıldığını sosyal medya hesabı üzerinde duyurdu.

Batuhan Ekşi Kalbimdeki Deniz dizisinden ayrıldı – Batuhan Ekşi kimdir

Başladığı günden bu yana büyük izleyici kitlesine ulaşan Kalbimdeki Deniz’de Mustafa karakterine can veren Batuhan Ekşi diziden ayrıldı.

Kutsi ile Özge Özberk'in başrol oynadığı dizinin ana castında yer alan Batuhan Ekşi, ekipten ayrılacak. İki sezondur Mustafa karakterine hayat veren Ekşi, senaryo gereği yeni bölümün ilk sahnelerinde ölerek "Kalbimdeki Deniz"e veda edecek.
Sosyal medya sayfasından duygusal bir veda yazısı paylaşan Ekşi, "Ne denir bilmiyorum. Siz güzel seyircimize çok teşekkür ederim. Düşünceleriniz, söyledikleriniz beni çok duygulandırdı ve gururlandırdı.

Ben de Mustafa’yı çok sevdim, ondan çok şey öğrendim. Dünyada hâlâ iyilik var. Çok seveceğimiz yeni karakterlerde görüşmek üzere, iyi ki varsınız" dedi.

Batuhan Ekşi Kimdir?
13 Ekim 1990 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Batuhan Ekşi 26 yaşındadır. Ünlü oyuncu aslen İstanbulludur. Çocukluk dönemlerinden itibaren oyuncu olmayı düşünün Batuhan Ekşi üniversiteye geç başlamıştır. 25 yaşında iken üniversiteden mezun olan ünlü oyuncunun annesi ve babası yıllar önce boşanmıştır. Ünlü oyuncunun bir tane ablası bulunmaktadır. Batuhan Ekşi annesi ve annesinin eşi ile birlikte yaşamaktadır.

Üniversite eğitimini Güzel Sanatlar Fakültesinde alan oyuncu oyunculuk dersleri de almıştır. Akademi 35,5'ta eğitim alan Batuhan Ekşi burada Vahide Perçin ile tanışmış ve oyunculuk dersi almıştır. Batuhan Ekşi'nin oyunculuk kariyeri ilk olarak 2011 yılında oynamış olduğu Sihirli Annem dizisi ile başladı. Bu dizi ile üne kavuşan Batuhan Ekşi daha sonra pek çok dizide rol alarak oyunculuğunu sergileme fırsatı buldu. Son olarak Kalbimdeki Deniz dizisinde Mustafa karakterine hayat vermiştir.

Batuhan Ekşi Kimdir? Kalbimdeki Deniz Kalbimdeki Deniz Mustafa diziden neden ayrıldı Kalbimdeki Deniz Mustafa öldü mü Kalbimdeki Deniz 55.bölüm fragmanı Kalbimdeki Deniz fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500