BAŞKAN’DAN DOĞAL ÜRÜNLERE ÇAĞRI !
Advert
kayseri escort

BAŞKAN’DAN DOĞAL ÜRÜNLERE ÇAĞRI !

Başkan Büyükkılıç, sağlıklı beslenmek isteyenleri Doğal Ürünler Pazarı’na davet etti.

BAŞKAN’DAN DOĞAL ÜRÜNLERE ÇAĞRI !

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, startını verdiği Tour of Central Anatolia Bisiklet Yarışının ardından Anadolu Harikalar Diyarı’nda bulunan Doğal Ürünler Bahçesi ve Pazarı’nı ziyaret etti. 

Büyükşehir Belediyesi tarafından Kayseri’ye kazandırılan Doğal Ürünler Bahçesi ve Pazarı, sağlıklı ve organik beslenmek isteyenlerin uğrak yeri olmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, tamamen doğal olarak yetiştirilen ürünlerin satıldığı Doğal Ürünler Pazarı’nı ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle Kayseri’de yapılan Tour of Central Anatolia Bisiklet Yarışının ardından Doğal Ürünler Pazarı’na geçen Başkan Büyükkılıç, üreticilerle sohbet etti. Doğal Ürünler Pazarı’na alışveriş için gelen vatandaşlar Başkan Büyükkılıç’a teşekkür ederek pazardan güvenle alışveriş ettiklerini belirttiler. Başkan Memduh Büyükkılıç da sağlıklı ve organik beslenmek isteyenleri Doğal Ürünler Pazarı’na davet etti.

Tour of Central Anatolia Bisiklet Anadolu Harikalar Diyarı Büyükşehir Belediyesi Doğal Ürünler Pazarı Başkan Büyükkılıç Kayseri Büyükşehir Belediyesi Memduh Büyükkılıç Sağlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator