Başkan Yalçın'dan Özhaseki'ye Proje Tanıtımı
Advert
kayseri escort

Başkan Yalçın'dan Özhaseki'ye Proje Tanıtımı

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’ye belediyenin tasarladığı proje ve yatırımların detaylarıyla ilgili tanıtım yaptı

Başkan Yalçın'dan Özhaseki'ye Proje Tanıtımı

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’ye belediye tarafından gerçekleştirilen proje ve yatırımlarla ilgili sunum yaptı.

Talas Belediyesi Toplantı Salonu’nda başkan yardımcıları ve ilgili müdürlerin katılımıyla gerçekleşen sunumda Talas Belediyesi tarafından hayata geçirilmesi planlanan Ali Saip Paşa Konağı butik otel projesi başta olmak üzere sporcu eğitim merkezi, Ali Dağı’na yapılacak çalışmalar ve yeni okul yapımları gibi önemli projeler hakkında bilgiler verildi.
Yapımı devam eden 7 gün 24 saat Kütüphane ve Kültür Merkezi ile Ali Dağı Ağaçlandırma çalışmaları hakkındaki görüşlerini ifade eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, “Talas Belediyesi, ilçeyi daha da ileriye taşıyacak güzel projeler ortaya koyuyor. Bunların arasında 7 gün 24 saat Kütüphane ve Kültür Merkezi ile Ali Dağı ağaçlandırma çalışmaları çok anlamlı ve çok başarılı. Yapılan diğer projelerden de son derece memnun oldum” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, hazırlanan projelerin merkezi idare ile ilgili olan kısımlarına destek olacaklarını da sözlerine ekledi.

Talas Belediyesi Mustafa Yalçın AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki proje yatırım Ali Saip Paşa Konağı butik otel Ali Dağı Ağaçlandırma merkezi idare
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator