Barış Pınarı Harekatı İçin Fetih Suresi Okundu
kayseri escort

Barış Pınarı Harekatı İçin Fetih Suresi Okundu

Kayseri’de, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan Barış Pınarı Harekatına destek amaçlı Fetih Suresi okundu.

Barış Pınarı Harekatı İçin Fetih Suresi Okundu

Kayseri’de, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan Barış Pınarı Harekatına destek vermek amacıyla Fetih Suresi okundu. Programa katılan Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, “Ecdadımızdan aldığımız güç ve ilhamla millet olarak önümüze çıkacak her türlü tehdidi yok edecek kudrete ve güce sahibiz” dedi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şubesi, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek için başlattığı Barış Pınarı Harekatına destek vermek için Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dua programı düzenlendi. 

“Ecdadımızdan aldığımız güç ve ilhamla millet olarak önümüze çıkacak her türlü tehdidi yok edecek kudrete ve güce sahibiz” diyen Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, “Ülkemize ve milletimize yönelik her türlü tehdidi biz bertaraf edeceğiz. Bu kararlılık doğrultusunda da bölgede oluşan ve oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek için, bölgeye huzur ve barış götürmek için kahraman ordumuz bildiğiniz gibi Barış Pınar Harekatını başlattı. Bizler bu harekat ile bölgede yaşayan herekse huzur ve güven götürmek için uğraşacağız. Bizim kahraman ordumuz sahada, bizlerde burada manevi desteğimiz ile bu milletin zaferini hep birlikte göreceğiz. Biz millet olarak bir araya geldikçe, birbirimize dayandıkça, birbirimize güç verdikçe bu ülkeye, bu millet ve bu bayrağa yönelen her türlü tehdidi Allah’ın izniyle bertaraf edecek güçteyiz. Çünkü ecdadımız tarih boyunca bunun birçok örneğini ortaya koymuştur. Bildiğiniz gibi Sakarya’da, Dumlupınar’da, Çanakkale’de, Malazgirt’te, Miryokefalon’da ecdadımızın yazdığı şanlı destanları hep beraber okuyoruz ve çok iyi biliyoruz. Bizlerde bu ecdadımızdan aldığımız güç ve ilhamla millet olarak önümüze çıkacak her türlü tehdidi yok edecek kudrete ve güce sahibiz” ifadelerini kullandı. Programa Vali Günaydın’ın yanı sıra, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, Talas Kaymakamı Zekeriya Güney, MHP İl Başkanı Serkan Tok ve şehit yakınları katıldı.

son dakika sondakika kayseri son dakika kayseri sondakika kayseri kayseri haberleri Türk Silahlı Kuvvetleri Barış Pınarı Harekatı Fetih Suresi Kayseri Valisi Şehmus Günaydın Kur’an-ı Kerim tilaveti Türkiye Harp Malulü Gaziler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator