Baki Ersoy’dan Ağır Küfür
kayseri escort

Baki Ersoy’dan Ağır Küfür

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftanoğlu’na ağır hakaret içeren bir yorumda bulundu.

Baki Ersoy’dan Ağır Küfür

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nin Kayseri  Milletvekilleri’nden Baki Ersoy, Twitter üzerinden CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftanoğlu’nun paylaşımının altına “Şerefsiz” yorumu yaptığı görüldü. 

MHP’nin daha önce özel bir marşla Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin aracını takip eden  konvoy görüntüsünü paylaştığı videoyu yeniden düzenleyerek yayınlamasına Baki Ersoy’dan tepki geldi. 23 Haziran Seçimleri’nin ardından MHP’nin güç kaybettiğini ve geri gittiğini ima eden videoyu paylaşan CHP’nin yıllar sonra ilk kadın İl başkanı olan Canan Kaftanoğlu’nun paylaşımına MHP Milletvekili Baki Ersoy “PKK ile klip yaptır sen şerefsiz mahlukat..!” Yorumu yaptı. 

Baki Ersoy’un bu yorumuna cevap vermediği görülen Canan Kaftanoğlu’nun paylaşımı altına 4 binden fazla yorum geldi ve bir çok vatandaş kendi aralarında tartışır ve küfürleşir oldu. 

Bir çok kesim tarafından, Twitter üzerinden ülkeyi temsil eden isimlerin küfürlü cümle yayınlaması, millete de kötü örnek olduğu yönünde yorumlandı.

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy Canan Kaftanoğlu Milliyetçi Hareket Partisi Baki Ersoy CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftanoğlu Şerefsiz Twitter
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator