BAKİ ERSOY KARPUZCU KRİZİNİ ÇÖZDÜ
kayseri escort

BAKİ ERSOY KARPUZCU KRİZİNİ ÇÖZDÜ

Milletvekili Baki Ersoy, sosyal medyaya yansıyan karpuzcu olayını mutlu sona ulaştırdı.

BAKİ ERSOY KARPUZCU KRİZİNİ ÇÖZDÜ

Kayseri'de zabıtalarla bir karpuzcu arasında yaşanan olaylar sonrasında sosyal medyaya yansıyan görüntülere MHP Milletvekili Baki Ersoy kayıtsız kalmamış ve o karpuzcunun maddi zararını karşılamak istediğini söylemişti. Bu durumla ilgili bir çalışma yapan Baki Ersoy ve ekibi karpuzcuya ulaştı.

Belediye ekiplerinin attığı karpuzları kepçelerle almasına mani olamayan Yavuz Turhal'a Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı ulaştı. MHP Milletvekili Baki Ersoy ve İl Başkanı Serkan Tok'un parti il binaında ağırladığı ve tanışarak sohbet ettiği karpuzcu esnafı Yavuz Turhal'ın tüm maddi zararı karşılandı.

Bilindiği üzere, olayın hemen ardından Titter üzerinden bir açıklama yapan Baki Ersoy,  "Ulusal ve yerel basında Kayseri’mizin imajını kötüleyen, alnının teri ile para kazanırken, kepçelerle ve zabıtalarla tezgahı dağıtılan karpuzcu esnafı kardeşimizin zararını kabul ettiği taktirde Kayseri’nin milletvekili olarak ben karşılayacağım. Kamuoyuna saygılarımla duyurulur. Sevdamız Kayseri" açıklamasını yapmıştı.

Baki Ersoy kayseri kayseri karpuzcu karpuzcu olayı baki ersoy karpuzcu serkan tok karpuzcu karpuzcu yavuz turhal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator