BAKANLIK O AİLEYE MÜDEHALE EDECEK
kayseri escort

BAKANLIK O AİLEYE MÜDEHALE EDECEK

Kucağına aldığı 1,5 yaşındaki kızıyla intihar girişiminde bulunan Ömer A.'yı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tedaviye alacak.

BAKANLIK O AİLEYE MÜDEHALE EDECEK

Kayseri'de geçtiğimiz günlerde kucağına aldığı minik kızıyla intihar girişiminde bulunan baba Ömer A.'ya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı müdahale etme kararı aldı. Bakanlık, Ömer A. ve ailesine hem maddi hem de manevi destekte bulunma kararı aldı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İl Müdürlüğü yetkilileri, baba Ömer A.'nın yaşadığı eve giderek, bazı incelemelerde bulundu. Ömer A.'ya iş buluncaya kadar Sosyal ve Ekonomik Destek Ödemesi bağlanması yönünde karar verildi. Ayrıca aile fertlerine psikolojik olarakta detek sağlayacak olan bakanlık yetkilileri, baba Ömer A.'dan bir daha intihar girişiminde bulunmayacağına dair söz aldı.

Kayseri'de yaşanan olayda bunalıma girdiği öğrenilen Ömer A., eşi ve kızını yanına alıp, Kayseri Valiliği'nin 100 metre kadar yakınında bulunan bir iş merkezinin 3. katındaki bir muhasebeciye ait olduğu öğrenilen bürodan çocuğunu kucağına alarak, intihar edeceğini söylemişti. Gözyaşları döken eşinin isteğine olumsuz yanıt veren Ömer A., "Bana hemen valiyi çağırın, yoksa intihar edeceğim" diye bağırarak sıkıntısını dile getirmiş ve intihar girişiminden vazgeçmişti.

kucağına aldığı minik kızıyla intihar girişiminde bulunan baba baba Ömer A Ömer A Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal ve Ekonomik Destek Ödemesi Kayseri Valiliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator