Babil dizisi 5. Bölüm fragmanı yayınlandı mı
Advert
kayseri escort

Babil dizisi 5. Bölüm fragmanı yayınlandı mı

Star Tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Babil son bölümü ile seyircisiyle buluştu Peki Babil dizisi 5. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Babil dizisi 5. Bölüm fragmanı yayınlandı mı

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Babil, yayınlanan son bölümüyle yine çok konuşuldu. Başrollerinde Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver ve Birce Akalay gibi isimlerin yer aldığı dizi 7 Şubat 2020 Cuma günü yayınlanan bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Son bölümde İrfan, oğlunu kurtarmak için her şeyi göze aldı ama artık başında yeni bir dert daha var, İlay. Eda, İrfan’ı kaybetme korkusuyla büyük bir hata yapınca Egemen elini uzatıyor. Hakan’a bildirdiği haddin bedelini ödemek zorunda kalan Ayşe, İrfan’la bir kere daha karşı karşıya geliyor. İrfan, İlay’ı Babil’den uzaklaştırmaya çalışırken Kudret’in beklenmedik bir şekilde olaya dahil olmasıyla işler daha da tehlikeli ve karmaşık bir yola giriyor. 

Babil Dizisi 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Babil yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 

Babil dizisi yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız.

Babil Dizisi 4. Bölüm Özeti

İrfan her şeyi göze alıyor!

İrfan, oğlunu kurtarmak için her şeyi göze aldı ama artık başında yeni bir dert daha var, İlay. Eda, İrfan’ı kaybetme korkusuyla büyük bir hata yapınca Egemen elini uzatıyor.

Hakan’a bildirdiği haddin bedelini ödemek zorunda kalan Ayşe, İrfan’la bir kere daha karşı karşıya geliyor. İrfan, İlay’ı Babil’den uzaklaştırmaya çalışırken Kudret’in beklenmedik bir şekilde olaya dahil olmasıyla işler daha da tehlikeli ve karmaşık bir yola giriyor.

Babil Dizisi Konusu Nedir?

İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan'ın (Halit Ergenç) hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz'in (Beren Kasımoğulları) hastalanmasıyla alt üst olur. Kapılar birer birer yüzüne kapanırken karısı Eda'nın (Nur Fettahoğlu) çocukluk arkadaşları Egemen'den (Ozan Güven) yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay'ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman'ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macera da karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe (Aslı Enver) onun kurtarıcısı olabilecek mi?
 

 

Babil Babil dizisi Star Tv Halit Ergenç Ozan Güven Aslı Enver Bİrce Akalay Babil dizisi 4. bölüm Babil dizisi 5. bölüm fragmanı İrfan Egemen İlay Süleyman Ayşe Eda Nur Fettahoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator