Aslıhan Karalar (Malhum Hatun) Tesettüre Büründü
Advert
kayseri escort

Aslıhan Karalar (Malhum Hatun) Tesettüre Büründü

Kuruluş Osman dizisinin Malhum Hatun rolünü üstlenen Aslıhan Karalar'dan şaşırtan paylaşım...

Aslıhan Karalar (Malhum Hatun) Tesettüre Büründü

Türkiye’nin 2017 yılında tanımaya başladığı güzel manken Aslıhan Karalar, hayranlarını adeta şok etti. Güzelliğiyle herkesi büyüleyen genç manken türbana girme kararı aldı.

Şimdilerde Kuruluş Osman Dizisi’nde Malhum Hatun karakterine hayat vermek için kamera karşısına geçen tescilli güzel Aslıhan Karalari hayranlarının karşısına çıktığı haliyle neredeyse Türkiye gündemine oturdu. 2017 yılında katıldığı güzellik yarışmasında birinci olarak ünlenen ve tüm Türkiye’nin tanmaya başladığı Aslıhan Karalar, sonrasında mankenlik ve tanıtım yüzü olduğu markaların ardından oyunculuk kariyerine de atılarak yeni bir maceraya girişmişti.
Son olarak Şahin Tepesi Dizisi’nde rol alan ve ilk oyunculuk performansı olmasına rağmen hayat verdiği Ezgi karakteriyle beğenilen güzel oyuncu adından bir hayli söz ettirdi. 1999 doğumlu ve 21 yaşına basan Aslıhan Karalar, henüz 18 yaşında katıldığı 2017 Best Model of Turkey yarışmasında birinci olurken, eğitim hayatını ise Kings College’de İşletme Bölümü’nde tamamladı. Ankara doğumlu olan güzel oyuncu Mart 2020'de vizyona girmesi beklenen 'Adanış/Kutsal Kavga' filminde de rol almayı başarırken, bu yükselişi güzel isme Kuruluş Osman’da Malhum Hatun Rolünü getirdi.

Bu dizide rol alacağı öğrenilmesinden bir süre sonra sosyal medya hesabından türbanlı bir fotoğrafını paylaşan güzel oyununun yeni imajını görenler çok şaşırdı.
Daha henüz 20 yaşına bile yeni basmış olan Türkiye güzelinin tesettüre girmesinin ardından peş peşe gelen yorumlar ve eleştirilerse çabuk bitti. Aslıhan Karalar’ın tesettüre girmesinin altında yatan sebebin Kuruluş Osman dizisi nedeniyle rol icabı olduğu bilgisine ulaşıldı.

Daha önce Diriliş Ertuğrul Osmanlı Devleti'nin kuruluş dönemini anlatan hikayenin devamı olarak çekilen Kuruluş Osman dizisi, Atv de yayınlanmakta ve burada rol alan Malhum Hatun, Osman Gazi’nin ilk eşidir..

aslıhan karalar Kuruluş Osman Diriliş Ertuğrul Kuruluş Osman Dizisi Malhum Hatun Şahin Tepesi Dizisi 2017 Best Model of Turkey Adanış/Kutsal Kavga
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator