Altın Tepsi konusu ve oyuncuları belli oldu

Altın Tepsi konusu ve oyuncuları belli oldu

FOX TV’nin yeni dizileri arasına adını yazdırmaya gelen Altın Tepsi dizisi şimdiden adı ve oyuncuları ile tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Peki, merak edilen dizinin konusu, oyuncuları ve yayın tarihi nasıl.

Altın Tepsi konusu ve oyuncuları belli oldu

Sevilen kanal Fox TV çok yakında usta isimlerin yer aldığı Altın Tepsi dizisini ağırlamaya hazırlanıyor.  Başrol oyuncu kadrosunda, Talat Bulut( Halit Aydın), Şevval Sam, Onur Tuna ( Alihan Taşdemir) Eda Ece ve Sevda Erginci gibi birçok usta ismin yer alacağı dizi şimdiden merak konusu.

Merak edilen dizide, hayatta üç şey gizlenmez; aşk, duman ve parasızlık sloganıyla yola çıkıyor. Senaristliğini Melis Civelek’in yaptığı yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu dizide iş dünyasının ve sosyetik dünyanın arka planında neler olduğunu anlatılacak entrika dozu yüksek öyküsüyle seyirciyi ekrana kilitleyecek gibi duruyor. 

Altın Tepsi Dizisinin Konusu:
Onur Tuna ( Alihan Taşdemir ) havacılık şirketi sahibi rolüyle, Talat Bulut ( Halit Aydın ) cemiyetin gözde iş adamı rolünü canlandıracak. Hayatı boyunca bir çok kadınla geçmişi olan iş adamı Alihan ummadık biz zamanda bir uçakta hosteslik yapan idealist bir karakter olan Zeynep’e aşık olacak. Diğer yandan dizinin yayın tarihi hakkında henüz net bir bilgi bulunmamaktadır.

Altın Tepsi konusu Altın Tepsi dizisi oyuncuları Altın Tepsi kim kimdir Altın Tepsi yayın tarihi Altın Tepsi tanıtım Altın Tepsi fragmanı Altın Tepsi kanalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500