Akansu Kayseri'ye Sırt Mı Döndü ?
kayseri escort

Akansu Kayseri'ye Sırt Mı Döndü ?

Adı FETÖ olaylarına da karışan Kayseri'nin iş adamlarından Yılmaz Akansu, Kayserispor'a yine yardım etmedi...

Akansu Kayseri'ye Sırt Mı Döndü ?

FETÖ olaylarında, Fethullah Gülen'e verdiği destek nedeniyle gözaltına alınan Akansu Grup'un Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Akansu, Kayserispor konusunda adeta Kayseri'ye sırt döndü.

AKANSU'DAN KAYSERİSPOR'A METELİK YOK:
Yeni bir yönetim kurulu oluşturma konusunda Kayserispor adına iş adamlarıyla yapılan görüşmeler sırasında kapısı çalınan Akansu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Akansu'nun olumsuz yanıt verdiği iddia edildi. Yıllarca Fethullah Gülen'e olan yakınlığıyla bilinen ve bu nedenle gözaltına da alınan Yılmaz Akansu, Kayserispor için kapısının çalınmasına adeta duyarsız kaldı. Sarı-kırmızılı takıma maddi ve manevi destek verme düşüncesine adeta yarım ağız cevaplar verdiği iddia edilen Yılmaz Akansu'nun duyarsızlığı tepki çekti.

KAYSERİ HALKINDAN AKANSU'YA TEPKİ:
Özellikle Beyaz Tv'de yayınlanan Beyaz Futbol programına ve yorumcularından Ahmet Çakar ve Sinan Engin'e olan desteğiyle bilinen Yılmaz Akansu'nun, daha önce Kayserispor'a yardım gecesinde de duyarsız kalmış olması gözlerden kaçmamıştı. Akansu'nun bu kez de benzer bir tavırla Kayserispor'a yapılacak maddi yardımla ilgili neredeyse tamamen tepkisiz kalmasına spor kamuoyu ve Kayseri halkı duyarsız kalmadı.
Bir çok kesim, FETÖ belasından dem vurarak, ''FETÖ'ye paraları aktarırken gözünü kırpmayanlar, şimdi söz konusu Kayseri ve Kayserispor olunca sakınır oldular. Beyaz TV'ye reklam verirken, Sinan Engin'i düğünlerinde göbek attırırken saçtıkları paraların birazını Kayserispor'a verseler de ekmek yedikleri şehre borçlarını ödeseler'' şeklinde eleştiriler yapıldı.

Haber: Yavuz YIKILMAZ

yılmaz akansu fetö Fethullah Gülen yılmaz akansu fetö akansu Akansu Grup Yılmaz Akansu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yav he he     2019-11-23 Boru var cam var istihdam var. Yav böyle.uyduruk kulaktan duyma saçma bir yazı.. yılmaz AKANSU dediğin cam fabrikası olan ve kendini cami yaptırmaya hayır yaptırmaya adayan biri. Yazıya bak düğün bilmem.ne.sap saman birbirinde.
Hahah     2019-11-23 Habere bak.yilmaz AKANSU cam fabrikasivar. Senin yaptığın haberle.ne alakası var..uyduruk. boru farklı cam farklı. Ahahahhaha.
Bitcoin (btc) qr code generator