Adele'nin kilo vermiş halini görenler şok oldu
Advert
kayseri escort

Adele'nin kilo vermiş halini görenler şok oldu

Son günlerde verdiği kilolarla çok konuşulan Adele, Karayipler'de yaptığı tatilde görüntülendi. Harika sesiyle çok beğenilen şarkıcı Adele boşanmasının ardından verdiği 20 kilo ile olay oldu

Adele'nin kilo vermiş halini görenler şok oldu


İngiliz şarkıcı Adele, Nisan ayında çok sevdiği eşi Simon Konecki’den boşandıktan sonra bunalıma girdiği ve 20 kilo verdiği söylendi. Karayipler’in Anguilla bölgesinde şarkıcı Harry Styles ve sunucu James Corden ile tatil yaparken görüntülenen Adele, son haliyle görenlerin şaşkınlık yaşamasına neden oldu.

Adele’in kısa sürede çok fazla kile vermesinin sebebi merak konusu oldu. Kişisel antrenörü olan Camila Goodis ise kendisinin nasıl kilo verdiği konusunda bazı bilgiler payşatı. The Sun gazetesinin haberine göre Goodis, ünlü şarkıcının spor yapmayı çok fazla sevmediği ve zayıflamasını diyet yapmasına borçlu olduğu belirtildi.

Adele’in antrenörü Goodis, kendisinin Robbie Williams’ın Türk asıllı eşi Ayda Williams ile birlikte spor yaptırdığını açıkladı.

Uzun zamandır Ayda Williams’ı çalıştıran Goodis, “Adele ve Ayda iyi arkadaşlar. Ben de Ayda’nın evinde Adele ile ikisini birlikte çalıştırdım” sözleriyle dikkat çekti.

Sırtfood Diyeti Nedir?

Adele’in verdiği kiloların sebebinin pilates, egzersiz, şeker kesme ve Sirtfood diyeti olduğunu belirtildi. Sirtfood diyetinin ne olduğu merak konusu oldu.

Zayıflama genini harekete geçirdiği iddia edilen sirtüin proteinini aktive etmeye yarayan besinleri tüketmeye dayanan bu diyet biçimi, İngiltere’de beslenme uzmanları Aidan Goggins ve Glen Matten tarafından geliştirildi. Yeşil çay, lahana, yaban mersini, somon ve narenciye gibi sirtüin bakımından zengin gıdaları tüketmenin vücuta sabit bir metabolizma sağladığı ve hızlı kilo vermeye yardımcı olduğu iddia ediliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adele Kimdir?

Adele Laurie Blue Adkins,5 Mayıs 1988'de genç ve bekar bir annenin kızı olarak Tottenham Hotspur, Londra, İngiltere'de doğdu. 2009 yılındaki röportajında "Ailem Türk, İspanyol ve İngiliz asıllı...Ben babamdan dolayı yarı Galli’yim" dedi. Galli babası, Adele henüz iki yaşındayken evi terk etti. Bunun için onu hiçbir zaman affetmeyeceğini belirtir.

Küçük yaşlardan itibaren şarkı söylemeye düşkündü ve insan sesleri saplantı derecesinde ilgisini çekiyordu.Adele, müziğe sevgi ve tutku ile bağlanması konusunda Spice Girls'ün büyük bir etkisinin olduğunu açıklamıştır ve "Beni, bugün olduğum şey yaptılar." der.Adele, ayrıca Spice Girls'ü genç bir kızken akşam partilerinde taklit etti.Şarkıcı Gabrielle gibi görünebilmek için annesi, pullarla bir göz maskesi yaptı ki Adele, bunun utandırıcı olduğunu dile getirdi.

 

Adele Adele kimdir Adele neden kilo verdi 20 kilo verdi eşinden ayrıldı Simon Konecki İngiliz şarkıcı Sırtfood Diyeti Nedir? Ayda Williams Robbie Williams Camila Goodis The Sun Türk asıllı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator