A Spor spikeri Setenay Cankat kovuldu
Advert
kayseri escort

A Spor spikeri Setenay Cankat kovuldu

A Spor ekranlarının sevilen ismi spiker Setenay Cankat’ın görevine son verildiği öğrenildi A Spor’da yayınlanan 8 Dakika programında Cankat’ın gazeteci Göktuğhan Argın ile yaşadığı gerginlik sonucu işinden kovulduğu haberi şok etkisi yarattı

A Spor spikeri Setenay Cankat kovuldu

A Spor kanalında yayınlanan “8 dakika” programında geçtiğimiz günlerde spiker Setenay Cankat ve gazeteci Göktuğhan Argın arasında gergin anlar yaşanmıştı. Setenay Cankat program esnasında, "Bu formatı yapmak istemiyorsan bu programa gelmezsin. Böyle bir gerginlik olacaksa bir daha programa gelme" diyerek Argın'ı stüdyodan kovmuştu. Gazeteci Göktuğhan Argın da kendisine gösterilen sert tepkinin ardından stüdyoyu terk etmişti.

Setenay Cankat’tan Açıklama Geldi

Yaşanan olayların ardından Setenay Cankat, sosyal medya hesabından açıklamada yaptı. Cankat instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Sağlık sorunlarım sebebiyle raporlu olmama rağmen şahsıma bugün gönderilen ihtarnameyle A Spor tarafından iş akdimin feshedildiğini ve dolayısıyla ilişiğimin kesildiğini de siz değerli kamuoyuna bildirmek isterim. A Spor tarafından alınan bu haksız kararlarla ilgili avukatlarımın hukuki süreci başlattıklarını ne olursa olsun şahsıma ne yapılırsa yapılsın her daim ayakta kalacağımı da beni sevenlere bildiririm. Saygılarımla..." sözlerine yer verdi. 

Olayın diğer kahramanı olan gazeteci Göktuğhan Argın'ın da tazminatsız görevine son verildiği öğrenilmişti. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Setenay Cankat Kimdir?

İzmir'de dünyaya gelen Setenay Cankat 31 Mayıs 1988 tarihi doğumludur. Anne tarafından Selanik göçmeni olan Setenay Cankat baba tarafından da Çerkez'dir. İsmi de Çerkez kökeninden gelmektedir. İlk ve orta öğretimini İzmir'de tamamlayan Setenay Cankat sonrasında ailesi ile birlikte İstanbul'a yerleşmiştir. İstanbul'a geldikten sonra Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi ve Beykent Üniversitesi sinema televizyon bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Bu sırada Vahide Altan Gördüm Akademi ve 35 Buçuk Sanat Evi'nde sahte sanatları ve oyunculuğu eğitimi almıştır.

Üniversite eğitimini üstün başarı belgesi ile tamamlayan Setenay Cankat ilk olarak ATV Haber'de stajyer olarak görev almıştır. Daha sonra ise ATV'nin A Haber bölümünde 2011 yılı itibariyle muhabir olarak çalışmaya başlamıştır. Son görev yaptığı yer ise A Spor ekranında Akşam Sporu programıdır. Ünlü spiker ayrıca 2017 senesinde 6. Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreni'nde yılın en iyi spor spikeri olarak ödüle layık görülmüştür.

 

A Spor 8 dakika spiker Setenay Cankat gazeteci Göktuğhan Argın Göktuğhan Argın Setenay Cankat Setenay Cankat kovuldu Göktuğhan Argın kovuldu stüdyoda gerginlik Setenay Cankat'tan açıklama A Spor işine son verdi Setenay Cankat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator