9 Kasım 2019 Döviz kurları ne kadar oldu
Advert
kayseri escort

9 Kasım 2019 Döviz kurları ne kadar oldu

Yaşanan siyasi ve ekonomik gelişmeler dolar ve Euro da değişiklik yarattı. Peki döviz kurları ne kadar oldu?

9 Kasım 2019 Döviz kurları ne kadar oldu

Son zamanların en yüksek rakamlarını gören dolar ne kadar oldu? 9 Kasım 2019 Cumartesi döviz kurları ne kadar oldu? Dün siyasetin ve ekonominin hareketlenmesiyle dolar ve Euro'da artış gözlendi. Döviz kurlarındaki dalgalanma dün gün içerisinde devam etti. Çoğunlukla ticarette kullanılan dövizler özellikle dolar ve Euro ne kadar olduğu merak ediliyor. Peki dolar ne kadar oldu? Anlık ve güncel dolar kurları merak ediliyor.   

Dolar bugün piyasalarda 5,77 rakamlarında işlem gördü. Düne nazaran bir puan yükselerek dolar bugün hangi rakamlara ulaşacağı merak ediliyor. Özellikle döviz yatırımı yapan vatandaşlar dolardaki son dakika gelişmelerini yakından takip ediyor. Dış politikada yaşanan gelişmelerinden doğrudan etkilenen dolar, son dönemde yaşanan belirsizlikler ile pek çok analiste güven vermeyen bir yatırım aracı olarak görülüyordu.   

Uzmanların dolarda yaşanacak hareketlilikler sonucu tahmini bugünün yükselerek artacağı yönünde olduğudur. Dolar yaşanan siyasi ve ekonomik gelişmelerinde etkisiyle dolar bugün 5.70 rakamlarını gördü. Son zamanlarda yaşanan siyasi ve ekonomik gelişmeler doların 5.90 seviyesine kadar çıkmasına neden olmuştu. Doların 5.70 rakamlarına gelmesi piyasayı bir hayli rahatlattı.     

Euro ise 6,35 seviyesinde seyrediyor.   

Serbest piyasa da döviz kurları ise şöyle:   

DOLAR   
Alış:5,7623    
Satış:5,7650   

EURO   
Alış:6,3508   
Satış:6,3579

Dolar Euro Son dakika dolar Son dakika euro 9 kasım 2019 döviz kurları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator