70 Milyon kime çıktı. Yılbaşı büyük ikramiyesi bağışlandı mı

70 Milyon kime çıktı. Yılbaşı büyük ikramiyesi bağışlandı mı

31 Aralık 2018 günü gerçekleştirilen Yılbaşı Büyük ikramiyesi olan 70 Milyon TL'nin kime çıktığı belli oldu. Milyoner, bu parayı bağışladı mı? Naci Koloğlu büyük ikramiyeyi kazanan şahıs mı?

70 Milyon kime çıktı. Yılbaşı büyük ikramiyesi bağışlandı mı

Milli Piyango İdaresi tarafından 31 Aralık 2018 günü gerçekleştirilen büyük ikramiye çekilişinde şanslı talihli olarak lanse edilen Naci Koloğlu, henüz bunu doğrulamazken diğer yandan da bu parayı bağışladığı ifade ediliyor. İddialara göre; Yılbaşı gecesinden 1 gün önce 1 adet Tam Bilet alan Naci Koloğlu, büyük ikramiyenin sahibi oldu.

Naci Koloğlu kimdir?
Her yılbaşı gecesi binlerce vatandaşın umudu olan Milli Piyango Bileti, 2019 yılında 70 milyon lira ile rekor kırdı. Büyük ikramiyeyi kazanan şanslı kişinin Naci Koloğlu olduğu gündeme geldi. Milli Piyango'nun bu yıl kazanan talihlisi Naci Koloğlu'nun kim olduğu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. 70 milyon TL büyük ikramiyenin çıktığı iddia edilen Naci Koloğlu Elazığ doğumlu. Naci Koloğlu, Kolin yönetim kurulu başkanıdır. Müteahhitlik ve enerji şirketi bulunan Koloğlu Milli Piyango talihlisi mi?

Milli Piyango talihlisi mi?
Yıllık 1.5 milyar dolarlık ciroya sahip Kolin Şirketler grubu başkanı Kolin İnşaat'ın sahibi Naci Koloğlu, ulaştırma ve altyapı projeleri olmak üzere, tarım ve enerji projeleri ile bina, konut ve endüstriyel tesis projeleri yönetmektedir. Libya, Uganda ve Sırbistan'a kadar geniş bir coğrafyada hizmet veren Naci Koloğlu ve şirketi adını en son, 3. Havalimanı ortaklığında e aynı zamanda Boğaziçi Elektrik A.Ş'nin ortaklarından biri olarak duyurdu.

Bilal Erdoğan vakfına mı bağışlandı?
Sosyal medyada iddialara göre, 70 Milyon TL çıkan Naci Koloğlu, 70 Milyon TL Bilal Erdoğan'ın vakfına bağışladı iddia edildi. Milli Piyango idaresi konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Milli Piyango büyük ikramiye Milli Piyango Naci Koloğlu Naci Koloğlu kimdir Naci Koloğlu Bilal Erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500