7 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
Advert
kayseri escort

7 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Aşk, sağlık, para ve iş hayatı... Astrologlar tarafından açıklanan her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenebileceğiniz günlük burç yorumları haberimizde...

7 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sağlık, para, aşk ve iş hayatı gibi konularda oldukça ilginç bilgiler sunan astrologlar, hayatını burç yorumlarına göre planlayan vatandaşlar için günlük burç yorumlarını yayınlamaya başladı. Burç; Burçlar Kuşağı üzerinde yer alan on iki takım yıldıza verilen ortak ad olarak nitelendirilmekte. Ay, dünya ve gezegenlerin hareketiyle değişiklik gösterildiğine inanılan burç yorumları haftalık, aylık ve günlük olabilir. Astrologlar tarafından Yengeç burcu Pazartesi gününün en şanslı  olarak  görülüyor. 7 Ekim’e ait günlük burç yorumları ise su şekildedir;

KOÇ  BURCU 
Bugün kariyerinden elde ettiğin kazançla ilgili krizler yaşayabilir, finansal anlaşmalarda sorunlar yaşayabilirsin.  Grup ve dernekler içinde yer alabilir, hedeflerine varmak için harekete geçebilirsin ancak yakın ilişkide olduğun kişilerden beklediğin desteği alamayabilirsin.

BOĞA BURCU
İş ve sosyal hayatında ilerlemeler yaşayabilir, ilkelerin doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsin. Ancak, eşin, ortağın ya da iş birliği içinde olduğun kişilerle yaptığın anlaşma ve konuşmalarda sorunlar yaşanabilir, karşılıklı inatlaşmalar olabilir. Çalışma ortamında gelişen iş ilişkilerinden destek alarak yeni projeler geliştirebilirsin.

İKİZLER BURCU
Bugün görüşlerini paylaşabilir, sevdiklerinle fikir alış verişine girebilirsin. Yurtdışı, mahkemeler, yüksek eğitim ya da yayıncılıkla ilgili konularda girişimlerde bulunabilir, ilkelerin ve ideallerin doğrultusunda düşüncelerini ifade edebilirsin. Ancak çevrendekilerle fikir ayrılıklarına düşmen de mümkün.

YENGEÇ BURCU
Gün içinde finansal konularla ilgili girişimlerde bulunabilir, kredi, nafaka, miras, vergi ve sigorta gibi işlerinle uğraşabilirsin. Ailenin de desteğiyle içinde bulunduğun krizleri çözebilirsin ancak sevdiklerin için yaptığın harcamalar ya da üstlendiğin riskler çatışmalara yol açabilir.

ASLAN BURCU
Karşıt burcunda hareket etmekte olan Ay, bugün eylemlerinde başkalarının desteğine ihtiyaç duyacağına işaret etmekte. Üstünde çalıştığın anlaşmalar imzalanabilir, iş birliklerinin yardımıyla ortak projeler geliştirebilirsin. Fakat fikir birliğine varmakta zorlanabilir, muhalefetle karşılaşabilirsin.

BAŞAK BURCU
Bugün işlerini yerine getirirken bazı aksaklıklarla karşılaşabilirsin. Muhalif düşünceler veya bilgi akışındaki kısıtlanmalar seni engelleyerek beraber çalıştığın kişilerle aranda çatışmalar yaşamana neden olabilir. İş hayatınla ilgili projeler üretirken hem yeteneklerini hem de ekonomik koşullarını göz ardı etmemelisin.

TERAZİ BURCU
Aşk hayatında olumlu gelişmelerin olabileceği, keyifli ve neşeli bir gün geçirebilirsin. Sevdiklerinle ilişkilerini kendi ideallerin ve ilkelerin doğrultusunda düzenleyebilir, destekleriyle yeteneklerini geliştirebilirsin. Fakat ekonomik konular önüne engeller çıkarabilir.

AKREP BURCU
Aile yaşamınla ilgili ilişkileri gözden geçirerek, gizli ve derinden girişimlerde bulunabilirsin. Evine zaman ayırarak, yaşadığın yere dair yeni kararlar alabilirsin. İdeallerin ve ilkelerin doğrultusunda yaşamak istemene rağmen duygularını ifade etmekte zorlanabilirsin.

YAY BURCU
İletişim trafiğinin hızlanması, birçok sosyal organizasyona da katılmanı gerektirebilir. Arkadaşlarının ya da içinde bulunduğun grupların desteğiyle kişisel gelişimini sağlayacak eğitimlere katılabilir, keyif alacağın yolculuklara çıkabilirsin. Fakat gizli düşmanların üstünde baskı hissetmene neden olabilir.

OĞLAK BURCU
Ekonomik konularla ilgili girişimlerini hızlandırabilirsin. İş ve sosyal hayatında seni destekleyen kişilerle ortak hareket ederek gelirlerini artırabilirsin. İdeallerin ve ilkelerin doğrultusunda yeteneklerini ön plana çıkarabilir, anlaşmalar imzalayabilirsin ancak inatlaşmaktan vazgeçmelisin.

KOVA BURCU
Burcunda hareket etmekte olan Ay, yaşamına dair hedeflerini gözden geçirmeni ve girişimlerde bulunmanı işaret edebilir. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve grupların seni desteklemesiyle ön plana çıkabilir, kendini ifade edebilirsin. Fakat kariyerine dair sorumluluklar ilişkilerinde sorunlara neden olabilir.

BALIK BURCU 
Bugün yalnız kalmaya ve kendi içine çekilmeye ihtiyacın olabilir. Duygusal bağının olduğu kişilerle derin paylaşımlara girebilir, gizli düşüncelerini ya da geleceğe dair hedeflerini ifade edebilirsin. Fakat görüş ve inançlarından dolayı çatışmalara girebilir, muhalefetle karşılaşarak üstünde baskı hissedebilirsin.

son dakika sondakika kayseri sondakika kayseri son dakika günlük burç yorumları 7 Ekim Burç Yorumları Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator