31 Aralık Resmi Tatil mi ? Yılbaşı günü okullar tatil mi ?
Advert
kayseri escort

31 Aralık Resmi Tatil mi ? Yılbaşı günü okullar tatil mi ?

İş hayatı kadar eğitim hayatı da 2020'ye girileceği 31 Aralık Salı gününün resmi tatil olup olmadığını merak ediyor. Peki 31 Aralık Salı günü resmi tatil mi, bankalar ve devlet daireleri çalışıyor mu ? Öğrenciler 31 Aralık Salı günü okula gidecekler mi ?

31 Aralık Resmi Tatil mi ? Yılbaşı günü okullar tatil mi ?

Yeni yıla girilirken, resmi kamu kurum ve kuruluşlarında ve okullarda 31 Aralık 2019 Salı günü için tatil olup olmadığı merak edilir oldu. 

Her yıl olduğu gibi bu yılda yen bir yıla girmenin coşkusu alış veriş merkezlerinde olduğu kadar, eğlence mekanlarında da kendini hissettiriyor. Bu nedenle sadece Türkiye'de değil Tüm Dünyada başlayan yeni yıla girme heyecanı kadar, yeni yıla girileceği gün, yani 31 Aralık Salı Günü resmi tatil mi en çok o merak ediliyor.

Eğitim hayatına devam eden ilk ve orta öğretim kadar lisans ve ön lisans öğrencilerini de kapsayan, banka ve resmi daireleri de içine alan resmi tatil merakı haberimizde son buluyor. Ülke genelinde başlayan yılbaşı heyecanı ve kutlamaları nedeniyle 1 Ocak 2020 tarihinde resmi daireler ve okullar tatil yapacakken, bazı kurumlar ise çalışacaklar. Ancak 31 Aralık Salı günü ne eğitim dünyası için ne iş dünyası için resmi tatil yok. Tam gün mesai ile çalışılacak olan bu tarihten bir gün sonra yani 1 Ocak 2020 Çarşamba günü resmi kamu kurum ve kuruluşlarında 1 günlük izin olacak. Ancak 2 Ocak Perşembe gününden itibaren yeniden iş hayatı ve eğitim hayatı kaldığı yerden devam edecek.

yeni yı ltatil 31 aralık tatil 31 aralık tatil mi 31 aralıkta okullar tatil mi yılbaşı günü okul var mı yılbaşı günü resmi tatil mi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator