30 Kasım 2019 Dolar ve Euro Ne Kadar?
Advert
kayseri escort

30 Kasım 2019 Dolar ve Euro Ne Kadar?

Siyasi ve ekonomik gelişmeler dolar ve euro rakamlarında değişiklik yaşanmasına neden olmaya devam ediyor. 30 Kasım 2019 tarihli döviz kurları ne kadar oldu? Dövizde hareketlilik var mı? Döviz kuru haftasonu ne kadar?

30 Kasım 2019 Dolar ve Euro Ne Kadar?

Dünya ekonomisinin para birimi olan dolar kurundaki gelişmeler, gerek birikim yapan gerekse de ekonomiyi yakından takip edenler için çok önemli. Çoğunlukla ticarette kullanılan dövizler özellikle dolar ve euro ne kadar olduğu merak ediliyor. Siyasetin de etkisiyle dolar ne kadar oldu? Peki dolar da son durum nedir? İşte 30 Kasım için dolar ve euro fiyatları...
Son 1 yılda en yüksek rakamları gören dolar ne kadar oldu? 30 Kasım 2019 Cumartesi döviz kurları ne kadar oldu? Siyasetin ve ekonominin hareketlenmesiyle dolar ve euro'nun yatay seyrettiği gözlendi. Döviz kurlarındaki dalgalanma gün içerisinde de devam etti. Çoğunlukla ticarette kullanılan dövizler özellikle dolar ve euro ne kadar olduğu merak ediliyor. Peki dolar & euro ne kadar oldu? Güncel dolar kurları merak ediliyor.     
EURO;
ALIŞ: 6,33 TL
SATIŞ: 6,34 TL
olarak işlem görüyor.
DOLAR İSE;
5,74 TL ALIŞ
SATIŞI İSE 5,57 TL
OLARAK GÜNE BAŞLADI. 

 

 

DOLAR EURO DÖVİZ ALIŞ SATIŞ 30 KASIM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator