3 Boyutlu yazıcıda koruyucu gözlük üretildi
Advert
kayseri escort

3 Boyutlu yazıcıda koruyucu gözlük üretildi

Çinli uzmanlar korona virüsü üzerinde panzehir bulmak için üzerinde çalışan görevliler için 3 boyutlu yazıcıda koruyucu gözlük üretimi yaptı

3 Boyutlu yazıcıda koruyucu gözlük üretildi

Çinli uzmanlar, korona virüsü üzerinde çalışan tıbbi görevliler için 3 boyutlu yazıcıda koruyucu gözlük üretmeye başladı.

Çin’in Wuhan kentinden yayılmaya başlayan ve dünya genelinde paniğe neden olan korona virüsü salgınına karşı çalışmalar devam ediyor. Son olarak Çin’in Hunan eyaletinde uzmanlar, korona virüsünden korunmak için sağlık ekiplerinin kullanacağı koruyucu gözlükleri 3 boyutlu yazıcıda üretmeye başladı.

Üretim süreci ile ilgili bilgi veren Hunan Vanguard şirketi Üretim Direktörü Liu Meng, “Üretim için onay aldığımızda çok heyecanlandık. Tüm çalışanlarımız hızlı üretim için gönüllü olarak gece gündüz çalıştı. Şimdi günde 200 set üretebiliyoruz. Bu üretim şu an için çok fazla olmasa da problemleri çözmek için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

Öte yandan üretilen ilk 500 gözlüğün Çangsa ve Huaihua şehirlerine gönderildiği belirtildi.

Çin uzmanlar korona virüsü tıbbi görevliler 3 boyutlu yazıcıda koruyucu gözlük Wuhan Hunan Hunan Vanguard Liu Meng 500 gözlük Çangsa Huaihua
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator