3 bakan depreme canlı yayında yakalandı
Advert
kayseri escort

3 bakan depreme canlı yayında yakalandı

Elazığ'da meydana gelen 6.8'lik depremle ilgili açıklama yapmak isteyen 3 bakan, canlı yayın için hazırlık yapılırken bir artçı depreme yakalandı.

3 bakan depreme canlı yayında yakalandı


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 6.8 büyüklüğündeki deprem hakkında bölgede bazı incelemelerde bulundu. Yapılan incelemelerin ardından bakanlar açıklama yapmak üzere geldikleri valilikte depreme yakalandı.

Depreme Yakalandılar

Elazığ'da akşam saatlerinde meydana gelen 6.8'lik deprem, çok sayıda vatandaşın hayatına mal oldu. Üst düzey yetkililer de bölgede incelemelerde bulundu. Bölgede bazı çalışmalar yürüten Süleyman Soylu, Murat Kurum ve Fahrettin Koca, incelemelerinin ardından canlı yayında açıklama yapmak için geldikleri Elazığ Valiliği binasında artçı depreme yakalandı.

Artçı depremler devam ediyor

Aynı zamanda konuyla ilgili açıklama yapan uzmanlar, 6.8'lik depremden sonra Elazığ ve çevresinde artçı sarsıntıların devam edeceğini açıkladı.

 

İçişleri Bakanlığı Süleyman Soylu Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 6.8 deprem hakkında bazı incelemelerde bakanlar valilikte depreme yakalandı canlı yayında yakalandı Elazığ Artçı depremler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator