29 Kasım Dolar Ve Euro Ne Kadar?
Advert
kayseri escort

29 Kasım Dolar Ve Euro Ne Kadar?

Siyasi ve ekonomik gelişmeler dolar ve euro rakamlarında değişiklik yaşanmasına neden oldu. Peki 29 Kasım 2019 tarihli döviz kurları ne kadar oldu?

29 Kasım Dolar Ve Euro Ne Kadar?

Dünya ekonomisinin para birimi olan dolar kurundaki gelişmeler, gerek birikim yapan gerekse de ekonomiyi yakından takip edenler için çok önemlidir. Çoğunlukla ticarette kullanılan dövizler özellikle dolar ve Euro ne kadar olduğu merak ediliyor. Siyasetin de etkisiyle dolar ne kadar oldu? Peki dolar da son durum nedir? İşte 29 Kasım için dolar fiyatları...


Son 1 yılda en yüksek rakamları gören dolar ne kadar oldu? 29 Kasım 2019 çarşamba döviz kurları ne kadar oldu? Siyasetin ve ekonominin hareketlenmesiyle dolar ve euro'nun yatay seyrettiği gözlendi. Döviz kurlarındaki dalgalanma gün içerisinde de devam etti. Çoğunlukla ticarette kullanılan dövizler özellikle dolar ve euro ne kadar olduğu merak ediliyor. Peki dolar ne kadar oldu? Güncel dolar kurları merak ediliyor.
Geçtiğimiz hafta 5.70'in altını gören dolar, yeni bir hareket ile son iş gününde 5.76 liradan işlem görüyor.
Yatay seyrini koruyan Euro ise, geçen haftalarda da aynı fiyatla işlem görerek 29 Kasım Cuma günü de 6,34 lira ile güne başladı.

  

 

 

döviz dolar euro ticaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator